PlayStation VR

Już wkrótce gra Battlezone na gogle PlayStation VR otrzyma bezpłatną aktualizację, która przybliży produkcję do jej korzeni sięgających początku lat 80-tych.

We wtorek 20 grudnia wydana na konsolowe gogle PSVR gra Battlezone zostanie zaktualizowana o nowy tryb „Classic”. Choć nie zmieni on głównych założeń rozgrywki to spowoduje, że produkcja będzie przypominać wydaną w 1980 roku pierwotną wersję gry o tym samym tytule.

Battlezone to gra studia Rebellion – twórców takich tytułów jak Sniper Elite czy Aliens vs Predator. Jest remakiem klasycznej gry Battlezone, znanej zapewne dobrze posiadaczom jednej z pierwszych konsol popularnych w latach 80-tych – Atari 2600.

Poniżej możecie obejrzeć ujawniony z okazji nowego patcha zwiastun, przedstawiający fragmenty z rozgrywki w trybie „Classic Mode”.

W Battlezone VR zasiadamy za sterami najpotężniejszego czołgu w galaktyce i bierzemy udział w wojnie o wyzwolenie ludzkości spod jarzma fanatycznej Rotberg Corporation.

„Łącz aracade’owe strzelanie z zaawansowaną taktyką, przemierzając retro-futurystyczne poziomy i rozwalając wrogów na kawałeczki. Zbliż się i poczuj więź z grą dzięki PlayStation VR, podziwiając niesamowite krajobrazy rodem z filmów sci-fi i przedzierając się przez migoczący kompleks przemysłowy korporacji Rotberg” – możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi Battlezone.

W wersji podstawowej gra prezentuje się nieco inaczej: