Miesiąc temu Bethesda oficjalnie wkroczyła do branży Virtual Reality zapowiadając grę Fallout 4 w wersji na gogle wirtualnej rzeczywistości. Co prawda nadal nie wiemy zbyt wiele na temat tego jak będzie ostatecznie wyglądać rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości, ale możemy przynajmniej zobaczyć interesującą reakcję na tryb VR aktora podkładającego głos głównemu bohaterowi gry.

Fallout 4 VR ogłoszono podczas targów E3 i jednocześnie udostępniono miejsca gdzie można było grę przetestować. Jednym z testerów okazał się aktor ogrywający rolę głównego bohatera czwartej części popularnej serii gier osadzonych w post-apokaliptycznym, retro-futurystycznym świecie.

Niejaki Brian T. Delaney z grą Fallout 4 miał do czynienia sporo, bowiem podkładał głos dla głównego bohatera, w którego możemy się wcielić o ile zdecydujemy się pokierować postacią męską. Aktor brał także udział w sesjach dźwiękowych wielu innych gier na przestrzeni kilku ostatnich lat, dlatego też śmiało można powiedzieć, że interaktywna rozrywka to dla niego nic nowego. Tak przynajmniej mogłoby się wydawać.

Poniżej możecie zobaczyć jego reakcje podczas rozgrywki w Fallout 4 VR, którą miał okazje przeprowadzić na goglach HTC Vive podczas E3 2016.

Premiera gry Fallout 4 VR odbędzie się w 2017 roku.