Nowa aktualizacja gry Job Simulator wprowadza tryb „nieskończonych nadgodzin”.

Wydana w kwietniu ubiegłego roku gra Job Simulator pomimo niezachęcającej nazwy do dziś utrzymuje się w czołówce najczęściej kupowanych gier VR. „Symulator pracy” właśnie otrzymał bezpłatną aktualizację wprowadzającą nowy tryb o nazwie „Infinite Overtime”.

Rozgrywka w Job Simulator osadzona została w 2050 roku i przedstawia świat, w którym roboty są powszechnie dostępne i służą ludziom przy wielu codziennych obowiązkach takich jak sprzątanie czy gotowanie. Tytuł jest w rzeczywistości humorystycznym sandboxem, a nie faktycznym symulatorem pracy wymagającym od użytkownika gogli koncentracji przy wykonywaniu rutynowych zadań. Możemy wziąć udział w czterech scenariuszach: pracownika biurowego, mechanika samochodowego, szefa kuchni oraz sprzedawcy sklepu szybkiej obsługi.

Jak sama nazwa wskazuje nowy tryb wprowadza niekończące się nadgodziny, w ramach których otrzymywać będziemy do wykonania losowe zadania. To jak długo wytrzymamy w pracy zależy już tylko od nas. „Infinite Overtime” można uruchomić wyłącznie po wykonaniu zadań z podstawowego scenariusza.

Jednocześnie autorzy Job Simulator ustali nową, stałą cenę gry, która od teraz wynosi: 19,99€ (Steam), 19,99$ (Oculus Store) lub 79,00 zł (PS Store).