W sieci pojawił się 360-stopniowy materiał z gry wyścigowej DriveClub, która być może w przyszłości otrzyma wsparcie gogli PlayStation VR. Film przedstawia przejazd Mercedesem AMG S65 Coupé po różnych trasach dostępnych w grze.

Wczesna wersja gry DriveClub VR, nad którą prace trwają dopiero od kilku miesięcy, została po raz pierwszy pokazana na podczas październikowych targów Paris Games Week, gdzie zebrała głównie pozytywne opinie. Nie jest pewne czy tytuł ostatecznie pojawi się na goglach Sony, jednak jak powiedział wówczas w wywiadzie dla serwisu Eurogamer Paul Rustchynsky z Evolution Studios, jest na to duża szansa:

„W tej chwili jest to tylko prototyp gry. Nie wiemy jeszcze co z tego wyniknie. Jeśli zostanie tutaj dobrze odebrany – a wydaje się, że tak będzie – myślę, że może przekształcić się w coś więcej niż tylko demo technologiczne”.

Powyższy materiał można obejrzeć za pomocą smartfona i aplikacji YouTube dla mobilnych gogli Cardboard. W przypadku posiadaczy gogli VR Oculus Rift w wersji DK2 polecamy darmowy program Virtual Desktop (najnowsza wersja do pobrania tutaj), który posiada opcję streamingu filmów 360º z YouTube na Oculusa oraz możliwość ich zapisania na dysk (lepsza jakość).