Jeżeli jesteś fanem horrorów i zamierzasz kupić gogle PlayStation VR, ta produkcja może okazać się tym czego szukasz wśród VR-owych gier. Opublikowano premierowy zwiastun klimatycznego „Here They Lie”, który będzie tytułem startowym PSVR.

Here They Lie to wspólna produkcja Sony Santa Monica oraz studia Tangentlemen, która będzie pierwszoosobowym psychologicznym horrorem VR. Jego akcja rozgrywa się w „przerażającym świecie, z którego nie da się uciec”. Naszym zadaniem będzie „eksploracja miasta rodem z koszmarów, zamieszkałego przez dziwne, złowrogie stworzenia”.

„Czy twój umysł jest gotów na mroczny, niepokojący horror psychologiczny? Załóż hełm PlayStation VR i przenieś się do przerażającego, surrealistycznego świata, zamieszkałego przez dziwne i nikczemne stwory. Na każdym kroku, tuż poza zasięgiem wzroku, czyhają na ciebie niewyobrażalne okropieństwa, nawiedzające twój umysł. Czy odważysz się wejść do króliczej nory i zmierzyć się ze znaczeniem własnego istnienia?” – brzmi oficjalna zapowiedź Here They Lie na stronie PlayStation.

Here They Lie zadebiutuje 13 października jako jeden z tytułów dostępnych w dniu premiery gogli PlayStation VR.