Pojawił się 25-minutowy materiał przedstawiający zapis rozgrywki z Bound – jednej z najciekawiej zapowiadających się polskich produkcji VR.

Bound to wspólne dzieło Sony Santa Monica oraz polskiego studia Plastic, znanego z eksperymentalnych tytułów na konsolę PS3, takich jak Linger In Shadows oraz Datura. ‚Bound’ będzie kolejnym eksperymentem. W grze wcielimy się w przemierzającą świat tanecznym krokiem balerinę. Autorzy obiecują platformówkę 3D skoncentrowaną na narracji oraz fabułę przeznaczoną dla dojrzałych odbiorców.

Poniżej wspomniany na wstępie 25-minutowy materiał z rozgrywki z komentarzem Michała Staniszewskiego, twórcy gry, który zdradził nieco szczegółów na temat swojej produkcji serwisowi GameSpot.

Bound kierowany jest do szukających wyzwań doświadczonych graczy. Zaprojektowane przez twórców zagadki można będzie rozwiązać jedynie dzięki współpracy ze społecznością skupioną wokół gry. Tytuł zadebiutuje 16 sierpnia na konsoli PS4. Premiera Bound na goglach PSVR odbędzie się 13 października, czyli w dniu premiery urządzenia.