W ramach prezentacji polskich startupów zajmujących się technologiami wirtualnej rzeczywistości tym razem przedstawiamy firmę Wirtualna Gra.pl z siedzibą w Warszawie i Wrocławiu, która zadebiutowała w branży VR pod koniec ubiegłego roku.

Wirtualnagra.pl jest działającą na terenie całego kraju dynamicznie rozwijającą się firmą wyspecjalizowaną w kompleksowych usługach pokazów na imprezach firmowych i plenerowych, targach, wieczorach kawalerskich i panieńskich, koloniach i obozach, muzeach, a także w szpitalach dziecięcych i dla seniorów oraz w agencjach nieruchomości.

„Od samego początku staramy się oferować najnowszy sprzęt oraz aplikacje dostępne na rynku. Naszą firmę tworzy trójka pasjonatów gadżetów, którzy od najmłodszych lat interesują się nowinkami technicznymi oraz są młodzi i przedsiębiorczy. Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie, a także zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług” – powiedział Rafał z wirtualnagra.pl

Oferowane usługi
„Nasza atrakcja zrobi wrażenie na Twoich pracownikach lub gościach wydarzenia, dostosujemy się według Twoich potrzeb na dany typ imprezy. Chcesz by do Twojego stoiska była duża kolejka? Osiągnij cel i wywołaj efekt WOW dzięki nam! Czekamy również na kreatywne pomysły by efekt był jeszcze lepszy! Impreza tematyczna? Nie ma problemu dostosujemy się na pewno, Twoi goście będą zachwyceni. Przyszła żona zakazała striptizerek? Poprzez wirtualną rzeczywistość obniżymy koszty imprezy i wywołamy naprawdę realistyczny efekt.
Kolonie już nie muszą być co roku takie same! Dzięki nam pobudzisz kreatywność oraz wyobraźnię dzieci tych młodszych jak i starszych. Pokazy bajek, lub zastrzyk adrenaliny w deszczowy dzień. Dzięki nam uzyskasz ten efekt w jednym miejscu, w tym samym czasie. Umilamy pobyt w szpitalu naszym bliźnim, uśmiech na twarzy zagości każdemu gdy zobaczy swoje ulubione miejsca, zwierzęta czy bajkę. Przez pogorszenie się zdrowia można przegapić wiele rzeczy, dzięki nam można przenieść się na moment na imprezę, ważne wydarzenie rodzinne lub sportowe.
Zróbmy zdjęcia apartamentu, osiedla. Nagrajmy filmik gdzie agent przedstawia zalety nieruchomości, pokaż go później w najbardziej widowiskowy i rzeczywisty sposób swoim klientom w różnych częściach świata lub w domu u klienta. Nasza atrakcja jest idealna na różne wydarzenia, które odbywają się w galeriach i domach handlowych, posiadamy specjalne stoisko, które prezentuje się naprawdę okazale.
Idź z duchem nowych technologii, a na pewno zdobędziesz uznanie nowych jeszcze młodych klientów. Rozpowszechniajmy kulturę razem, na najwyższym poziomie. Dzięki naszym pokazom możemy zaciekawić ludzi w różnych miejscach do odwiedzenia muzeum. Specjalne aplikacje, które ożywiają dzieła sztuki z pewnością zaciekawią najbardziej odpornych na sztukę i kulturę. Gwarantujemy wysoką wydajność pracy oraz dotrzymanie ustalonych terminów.”
Dlaczego my?
Naszą najwyższą wartością jest dobra organizacja pracy, terminowość i kreatywność w oferowanych usługach. Dzięki wykształceniu i doświadczeniu zdobytemu w Polsce oraz wielu miejscach na świecie Wirtualnagra.pl wyróżnia się na rynku polskim i nie tylko. Funkcjonalność również odgrywa kluczową rolę dlatego nasza firma posiada eleganckie ścianki reklamowe, stoliki, ekskluzywne fotele, a co najważniejsze Okulary VR:
-Samsung Gear VR
-Oculus Rift DK2
-Oculus CV1 (od połowy kwietnia)
-HTC Vive (od maja)
-Bieżnie Virtuix Omni (od maja)
-Playstation VR (od października)
W niedalekiej przyszłości chcemy otworzyć salony z wirtualną rzeczywistością w wielu miastach Polski.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę wirtualnagra.pl