Rollercoaster HD

Posiadacze pierwszego deweloperskiego Oculusa (DK1) oraz osoby, które miały okazję go testować, zapewne pamiętają oryginalny rollercoaster, dzięki któremu youTube zalała fala zabawnych filmów z jego udziałem, takich jak ten lub ten.

W hołdzie dla tej produkcji, polska firma VR ONE, wypuściła kilka dni temu RiftCoaster HD, ulepszoną i poprawioną graficznie wersję pierwowzoru, przeznaczoną na Oculus Rift DK2.

RiftCoaster HD można pobrać na stronie twórców aplikacji. Produkcja przeszła również weryfikację na platformie Oculus Share, a w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze video recenzje:

VR ONE to polska firma, zajmująca się kompleksowym przygotowaniem prezentacji opartych na technologii VR (wirtualna rzeczywistość) oraz AR (rzeczywistość rozszerzona). Oferta firmy skierowana jest do osób, które mają pomysł w jaki sposób nowe technologię mogą pomóc w pracy lub prowadzeniu biznesu oraz wyróżnić się z tłumu i zapaść klientom głęboko w pamięć. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.vrone.pl.