Nie ma lepszego sposobu zaprezentowania czym jest Oculus Rift osobie, która nie miała nigdy styczności z wirtualną rzeczywistością, niż przejażdżka wirtualnym rollercoasterem. Fani tego typu doświadczeń nie mogą mieć powodów do narzekań. W sieci znajdziemy mnóstwo kompatybilnych z Oculusem produkcji, stworzonych również przez Polaków (RiftCoaster HD, MineCoaster VR). Teraz przyszła pora na ten największy.

NoLimits 2 Roller Coaster Simulator w odróżnieniu od dotychczas dostępnych kolejek, nie jest prostym doświadczeniem, lecz narzędziem, które pozwala graczom tworzyć swoje własne kolejki górskie, a nawet całe parki rozrywki. Symulator oferuje wiele istniejących w rzeczywistości rollercoasterów, realistyczną fizykę środowiska gry oraz zaawansowane efekty graficzne. Od kilku dni z NoLimits 2 mogą cieszyć się posiadacze drugiej deweloperskiej wersji Oculus Rift – DK2.

Standardową wersję NoLimits 2 można zakupić na platformie Steam w cenie 33 Euro (do 1 grudnia z 20% zniżką) oraz na oficjalnej stronie producenta.