Dziś o 19:00 startuje Oculus Connect 4. Oglądaj z nami keynote otwierający konferencję.

Już dziś o godzinie 19:00 polskiego czasu w San Jose rozpocznie się czwarta edycja konferencji Oculus Connect. Podobnie jak rok temu imprezę zainauguruje keynote, w którym w weźmie udział m.in. Mark Zuckerberg oraz nowy szef Oculus VR – Hugo Barra. Opowiedzą oni o przyszłości wirtualnej rzeczywistości oraz zapowiedzą nowe produkty.

Transmisję z keynote otwierającego wydarzenie będzie można śledzić nie tylko w internecie, lecz także w goglach wirtualnej rzeczywistości. Organizatorzy opublikowali w sklepie Oculus Store dla Oculus Rift (link) i Samsung Gear VR (link) aplikację „Oculus Connect”, która przeniesie nas na miejsce konferencji.

Otwarcie OC4 będzie można śledzić także na Facebooku i Twitchu oraz na naszej stronie:

 • LOBO

  Oculus Rift + Touch za 400 dolców, nieźle. W Polsce to będzie oczywiście 400 euro czyli 1700 zł. I tak nieźle – półtora roku temu trzeba było za taki zestaw zapłacić 4000 zł.
  Oculus Go – trochę niezrozumiały mobilny produkt, zwłaszcza, że pracują nad nowymi mobilnymi goglami (project santa cruz)
  Wreszcie blisko 2 latach oprogramowanie wychodzi z trybu Beta.. Dash 2.0. Szkoda, że dopiero w grudniu, to jeszcse prawie 2 miesiące.
  Generalnie jakoś tak idą do przodu, choć wiadomo, że VR póki co jeszcze mocno kuleje i jest to jeszcze baaardzo mały rynek.

  • Maciej Soinski

   >Oculus Go – trochę niezrozumiały mobilny produkt, zwłaszcza, że pracują nad nowymi mobilnymi goglami (project santa cruz)

   Oculus Go to po prostu ich własne rozwiązanie kompatybilne z GearVR. Oculus stworzył dla Samsunga platformę softwareową i wypuszczenie na nią własnych gogli było kwestią czasu. Santa Cruz to coś znacznie silniejszego i to raczej odległa przyszłość.