Zastanawialiście się gdzie przetestować HTC Vive? Już od dziś można to zrobić w wybranych salonach T-Mobile Polska. Jeżeli rozważacie zakup tego headsetu może być to świetna okazja do skonfrontowania swoich oczekiwań z „rzeczywistością”. Akcja potrwa do końca wakacji.

T-Mobile, dzięki współpracy z producentem gogli HTC Vive, umożliwi przetestowanie konsumenckiej wersji zestawu wirtualnej rzeczywistości każdej zainteresowanej osobie, która zgłosi chęć w specjalnym formularzu internetowym dostępnym w tym miejscu. Można również osobiście wybrać się do danego salonu lub punktu sprzedaży i umówić na dogodną godzinę prezentacji.

Wśród dostępnych aplikacji VR znajdziemy m.in. podróż w kosmos, zwiedzanie głębin oceanu, a także – stworzone przez warszawską firmę Immersion – wirtualne doświadczenie prezentujące najnowszy telefon HTC 10. Testy przeprowadzane są na flagowym laptopie „VR-Ready” firmy Hyperbook, modelu X77DM z desktopową kartą graficzną Nvidia GTX 980.

Aby skorzystać z pokazu HTC Vive konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i przedstawienie oferty T-Mobile. Operator komórkowy przygotował także specjalną promocję na smartfony marki HTC. Osoby testujące gogle VR otrzymają upust na zakup wybranych modeli telefonów HTC.

HTC Vive przez okres wakacji zagości w ponad 80 salonach T-Mobile na terenie całego kraju.

Zobacz także naszą relację z testowania gogli HTC Vive.

HTC Vive