Powstaje pierwszy w Polsce (a być może także i na świecie) serial kręcony w technologii 360º. Produkcję pt. „Para nie do pary” będziemy mogli zobaczyć jesienią w usłudze player.pl.

Jak podaje tvn24bis w rolach głównych wystąpią pomysłodawczyni projektu – Magdalena Różczka oraz Paweł Małaszyński. W obsadzie znalazły się także inne gwiazdy polskiego kina, m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Małgorzata Socha oraz Wojciech Mecwaldowski.

„Dzięki wykorzystaniu technologii 360 stopni, widzowie mają możliwość zagościć w centrum serialowych wydarzeń, gdyż to właśnie oni decydują, na którego z aktorów chcą spojrzeć w danym momencie. Umożliwia to kamera, która nieustannie rejestruje gwiazdy serialu z kilku ujęć jednocześnie.” – czytamy na stronie TVN 24 Biznes i Świat.

Fragmenty serialu zaprezentowane zostały na stoisku Biura Reklamy TVN uczestnikom odbywającego się właśnie w Warszawie Forum IAB (8-9 czerwca). Serial zostanie udostępniony szerokiej publiczności we wrześniu na platformie player.pl.

 • Danax

  I pojawia się pytanie – czy oglądać niemiecko-izraelsko-amerokańską propagandę dla technologii czy jednak poczekać na bardziej neutralną alternatywę.

  • resto

   Tak jest! lepiej poczekać na propagande rosyjsko-węgiersko-grecką c’nie? Może TV republika coś zrobi tyle ze dla nich VR to może być diabeł jak kiedyś internet dla ojca dyrektora.

   • Danax

    Jak już oglądać serial to wolę po prostu coś niezwiązanego z polityką.

    Zwykłą komercyjną fantastykę nie należącą do grupy Sorosa.

    • cambiodolor

     Para nie do pary – polityczne tak mocno..

     Zamiast się cieszyć, że w Polsce coś się dzieje dobrego i idziemy do przodu zamiast stać w miejscu i oglądać się na innych to znowu narzekania, ehh…

 • pdk

  Szczerze to liczyłem na „PAMIĘTNIKI Z WAKACJI” VR 😀

 • LOBO

  Wszystko fajnie, tylko póki co jakość filmów 360 jest żenująca. Posiadam Oculusa CV1 i oglądanie rozmytych filmików 360 jakoś mnie nie kręci, a na goglach z serii Cardboard to w ogóle jest już tragedia… Prawda jest taka, że tego typu filmy powinny być kręcone i udostępnione w jakości zbliżonej do 8K a i gogle musiałyby obsłużyć na jedno oko jakieś 4K, a takie rzeczy to dopiero za 3-5 lat…