Bandai Namco publikuje nowy trailer Ace Combat 7.

W związku z targami E3 2018 studio Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun zmierzającej m.in. na PlayStation 4 gry Ace Combat 7: Skies Unknown. Choć główna kampania fabularna nie będzie grywalna w goglach wirtualnej rzeczywistości, japońskie studio opracowuje tryb dedykowany goglom PlayStation VR, który zaoferuje użytkownikom konsolowego headsetu kilka godzin rozgrywki.

Ace Combat 7, podobnie jak poprzednie części serii, pozwoli nam zasiąść za sterami odrzutowych myśliwców. Fabuła gry osadzona została w alternatywnej rzeczywistości objawiającej się nie tylko odmiennym stanem sytuacji geopolitycznej, lecz także rozwojem technologii, który doprowadził do powstania unikalnych odrzutowców. Twórcy AC 7 oprócz kampanii fabularnej zapowiadają także tryb multiplayer, w którym zmierzymy się z innymi pilotami. W tym momencie niestety nie wiadomo czy będzie on grywalny w goglach PSVR.

Premiera gry według wcześniejszych zapowiedzi odbędzie się w tym roku. Wkrótce powinna zostać ujawniona bardziej szczegółowa data wydania Ace Combat 7.