Supermassive Games ujawniło daty wydania dwóch gier VR zmierzających na gogle PSVR – Bravo Team oraz The Inpatient.

Podczas konferencji Sony zorganizowanej w ramach tegorocznych targów E3 producent PlayStation VR zapowiedział 6 nowych gier, które tworzone są z myślą o konsolowych goglach. Niedawno poznaliśmy daty premier The Elder Scrolls V: Skyrim VR oraz Monster of the Deep: Final Fantasy XV, teraz przyszedł czas na dwie produkcje studia Supermassive Games – twórców wydanych jakiś czas temu na PSVR gier Until Dawn: Rush of Blood VR oraz Tumble VR.

Jako pierwszy zadebiutuje prequel „Until Dawn” – The Inpatient. Psychologiczny horror, który zabierze nas do mrocznego szpitala, pojawi się w PS Store w dniu 21 listopada.

„Otwórz oczy… i przygotuj się na lęk w niezapomnianym horrorze psychologicznym. 60 lat przed trzymającymi w napięciu wydarzeniami z Until Dawn — hitu na PS4 — budzisz się bez pamięci w dziwnym ośrodku medycznym. Musisz dowiedzieć się, dlaczego uwięziono Cię w Blackwood Pines Sanatorium, oraz odkryć mrożący krew w żyłach i kryjący się w cieniu spisek.”

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun kolejnej VR-owej produkcji Supermassive.

Tymczasem 5 grudnia zagramy w Bravo Team – pierwszoosobową strzelankę rozgrywająca się na terenie fikcyjnego państwa Europy Wschodniej. Gracz wcieli się w członka oddziału eskortującego prezydenta.

.Wraz ze swoim kolegą z drużyny jesteście całkowicie otoczeni na wrogim terytorium. Tylko opanowanie w ogniu walki pozwoli Ci przetrwać do końca misji. Używaj różnych strzelb, pistoletów i broni automatycznych, chowaj się za osłonami i staraj się, aby każdy strzał się liczył.”

Gra otrzyma wsparcie nowego kontrolera PlayStation VR Aim, którego zadaniem jest imitacja różnego rodzaju broni.