Informacja prasowa

W sobotę 28 lipca Carbon Studio świętować będzie pierwszą rocznicę wydania we wczesnym dostępie przygodowej gry akcji VR The Wizards. Z tej okazji, deweloperzy przygotowali aktualizacje zawartości zarówno oryginalnej gry, jak i opartej na niej mobilnej gry VR The Wizards: Trials of Meliora.

Gra The Wizards przeszła długą drogę od wczesnej premiery na platformach Steam i Oculus. Przed pełnym wydaniem 8 marca 2018, Carbon Studio dodało wiele poprawek, które znacząco wzbogaciły rozgrywkę, historię i świat gry. Najważniejsze aktualizacje zawierały przeprojektowanie sposobu poruszania w grze i wdrożenie swobodnej lokomocji, wprowadzenie trybu Arena Mode i kilku rozszerzeń do kampanii, w tym nowego regionu, przerywników fabularnych, wrogów i czarów, a także całkowita przebudowa niektórych z istniejących poziomów.

Rocznicowa aktualizacja The Wizards wprowadza znaczne usprawnienie interfejsu użytkownika, wizualne ulepszenia czarów i poziomów, a także nową bitwę na pierwszym poziomie gry. Carbon Studio ma nadzieję, że ​​te zmiany jeszcze bardziej poprawią komfort użytkowania i zadowolą zarówno nowych, jak i dotychczasowych graczy.

Dodatkowo, nowo wydana mobilna gra VR Carbon Studio, The Wizards: Trials of Meliora, otrzymała obiecaną aktualizację zawartości. Tytuł ten, dostępny na goglach Samsung Gear VR i Oculus Go, został rozszerzony o dwa nowe poziomy, nowy typ wroga i broń, a także znaczną poprawę wydajności, balansu rozgrywki i interfejsu użytkownika.

„To był rok ciężkiej, ale owocnej pracy dla Carbon Studio. Postęp, jaki poczyniliśmy od pierwszego wydania, nie byłby możliwy bez konstruktywnej krytyki ze strony społeczności graczy. Jesteśmy wdzięczni wszystkim użytkownikom, którzy dołączyli do The Wizards w ciągu tego roku i z dumą prezentujemy nowym graczom efekt naszej współpracy” – powiedział Paweł Gajda, Business Development Manager.

Aby uczcić tę rocznicę, Carbon Studio oferuje przecenę do 50% na swoje poświęcone czarowaniu gry na platformach Steam i Oculus Store.