Hover Junkers za darmo przez cały weekend.

W ten weekend użytkownicy gogli Oculus Rift i HTC Vive mogą bezpłatnie przetestować grę Hover Junkers. Produkcja studia Stress Level Zero doczekała się właśnie trybu dla jednego gracza, a także czasowej obniżki ceny (-80%), która obowiązywać będzie do 22 października.

Hover Junkers to wydany w dniu premiery HTC Vive wieloosobowy FPS, w którym główną rolę odgrywa poduszkowiec służący nie tylko jako środek transportu po postapokaliptycznym świecie, lecz także jako mobilna forteca. Aby przetrwać w niegościnnym środowisku gracz musi walczyć z innymi mieszkańcami uniwersum o różnego rodzaju złom i śmieci porozrzucane po wielu miejscach mapy. Służą one do udoskonalenia platformy i zwiększeniu szansy w starciach z konkurencyjnymi złomiarzami.

Tytuł od początku zaprojektowano z myślą o headsetach VR i systemach śledzenia ruchu gracza typu „room-scale”, umożliwiających poruszanie się po pewnym obszarze pokoju, co w grze odpowiada pokładowi latającego „junka”. Dzięki temu gracz może bardziej aktywnie uczestniczyć w rozgrywce, chować się za różnymi obiektami i w naturalny sposób ostrzeliwać wrogie poduszkowce.

Hover Junkers sprzedawany jest na Steamie w cenie 124,99 zł. W ramach darmowego weekendu obniżono ją do 24,99 zł.