Kooperacyjna gra logiczna Keep Talking And Nobody Explodes za darmo w Oculus Store do końca tygodnia.

Przez najbliższy weekend użytkownicy gogli Oculus Rift mogą za darmo przetestować kolejną interesującą grę zaprojektowaną z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Produkcja studia Steel Crate Games pt. Keep Talking And Nobody Explodes dostępna będzie bezpłatnie od czwartku (1 marca, godz. 19:00) do poniedziałku (5 marca, godz. 9:00) w Oculus Store.

W grze wcielamy się w rolę sapera. Doświadczenie jest o tyle ciekawe, że wymaga kooperacji ze strony osób pozostających poza wirtualną rzeczywistością, bowiem powodzenie w rozbrojeniu bomby zależeć będzie w głównej mierze od udzielonych przez nich wskazówek, które można wyczytać w instrukcji gry.

Keep Talking And Nobody Explodes wydane zostało także na Steamie (53,99 zł) oraz w PS Store (63,00 zł), gdzie posiada wsparcie odpowiednio dla gogli HTC Vive/Oculus Rift oraz PlayStation VR. W oficjalnym sklepie dla gogli Oculus Rift gra sprzedawana jest w cenie 14,99 dol. Tytuł dostępny jest również w wersji mobilnej na gogle Samsung Gear VR oraz Daydream View.