Superman Metropolis
Superman (mat.prom)

Doświadczenie „Justice League VR” dostępne w centrach IMAX VR.

Interaktywne doświadczenie powiązane z wyświetlanym aktualnie w kinach filmem „Liga Sprawiedliwości” trafiło do centrów wirtualnej rzeczywistości IMAX VR. Aplikacja pozwala na wcielenie się w sześciu superbohaterów: Batmana, Supermana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga oraz Flasha.

„Liga Sprawiedliwości VR” prezentowana jest w goglach HTC Vive w 25 minutowych blokach, przy czym czas trwania doświadczenia wynosi około 12 minut. Za przyjemność pokierowania członkami ligi superbohaterów IMAX życzy sobie około 12 dolarów.

Tak prezentuje się zwiastun Justice League VR, który obecnie dostępny jest w centrach IMAX VR na wyłączność. Jest to efektem umowy podpisanej przez popularną międzynarodową sieć kin z Warner Bros. na początku tego roku. W ramach współpracy powstanie także podobne doświadczenie na bazie wchodzącego do kin w przyszłym roku filmu „Aquaman”.

Według wcześniejszych informacji „Liga Sprawiedliwości VR” zadebiutuje w grudniu w wersjach na gogle: HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear VR, Google Daydream oraz PlayStation VR.