„Fantastic Beasts and Where to Find Them VR Experience” teraz także w wersji na gogle Oculus Rift, HTC Vive oraz Samsung Gear VR.

Doświadczenie wirtualnej rzeczywistości na bazie filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, które zadebiutowało w 2016 roku w dniu premiery mobilnej platformy Google Daydream, udostępnione zostało w wersji na kolejne modele headsetów. Produkcja studia Framestore otrzymała wsparcie gogli Oculus Rift, HTC Vive oraz Samsung Gear VR.

„Chciałbyś znaleźć się w zaczarowanym świecie Wizarding World i przeżyć przygody, jakich nie doświadczyłeś nigdy wcześniej? Wciel się w postać Newta Scamandera i odkrywaj niezwykły świat filmu ‚Fantastic Beasts and Where to Find Them’ dzięki oszałamiającym możliwościom wirtualnej rzeczywistości. Tutaj poczujesz się jak prawdziwy czarodziej, będziesz rzucał zaklęcia i spotkasz 6 gatunków magicznych zwierząt.”

Fantastic Beasts and Where to Find Them VR Experience można zakupić w sklepie Oculus Store (9,99$ – Oculus Rift; 4,99$ – Gear VR), na platformie Steam (35,99zł).