Ostatnia szansa na pobranie za darmo „Echo Arena” – e-sportowego trybu multiplayer do gry Lone Echo.

Do 20 października użytkownicy gogli Oculus Rift mogą bezpłatnie pobrać Echo Arena – wieloosobowy tryb powiązany z kosmiczną przygodówką Lone Echo wydaną w lipcu na wyłączność gogli Oculus Rift. Po tym terminie tytuł będzie można zakupić w cenie 20 dolarów.

Produkcja studia Ready at Dawn pozwala wcielić się w członka jednego z pięcioosobowych zespołów „astronautów” mierzących się w kosmicznych zawodach, których zasady można śmiało porównać z piłką ręczną. Jedną z różnic, pomijając stan nieważkości, jest możliwość uderzania przeciwników pięściami. Nasze wrażenia z rozgrywki możecie przeczytać w tym miejscu.

Echo Arena została podczas tegorocznych targów E3 zapowiedziana jako jedna z dwóch gier, które dołączą do organizowanych przez e-sportową organizację ESL rozgrywek o nazwie VR Challenger League.

  • xXx

    A jakie promocje były w sklepie Oculusa w ten weekend 🙂 „Edge of Nowhere” tylko 5$ zamiast 40$. Swoją drogą – niesamowita gra… Z czystym sumieniem daję 10/10. Pierwsza gra od bardzo dawna którą przeszedłem w całości 😉

  • twattermaster

    Promocja potrwa do 1 listopada dzieki temu ze aktualnie trwa Halloween Bash. Polecam kazdemu zajzec bo fajnie wystroili lobby!