Strona główna Tagi PrioVR

Tag: PrioVR

PrioVr – kamizelka dla graczy będąca zaawansowanym kontrolerem wirtualnej rzeczywistości. System składa się z czujników umieszczonych w określonych punktach na ciele użytkownika oraz kontrolerów, które użytkownik umieszcza w dłoniach. Urządzenie zebrało na Kickstarterze kwotę 322 tysiący dolarów, czyli ponad czterokrotnie więcej niż wynosił podstawowy cel zbiórki.

Urządzenie sprzedawane jest w trzech wariantach:

PrioVR Lite – składający się z ośmiu czujników umieszczonych w górnej części ciała gracza: po trzy na rękach, jeden na korpusie i jeden na głowie. Jest to idealne rozwiązanie dla siedzących graczy. Urządzenie rejestruje pochylanie, wychylanie się na boki.

PrioVR Core – to zestaw wyposażony w cztery dodatkowe (w sumie 12) czujniki umieszczone na nogach, pozwala na śledzenie ruchów całego ciała i przeniesienie ich do wirtualnej rzeczywistości.

PrioVR Pro – wyposażony w aż 17 czujników. Dodatkowe czujniki znajdują się w pasie i na stopach gracza. Pozwala na bardzo dokładne odzwierciedlenie ruchów. Może być wykorzystywany do profesjonalnych zastosowań techniki „motion capture”.

Obserwuj nas

11,832FaniLubię
31ObserwującyObserwuj
378ObserwującyObserwuj

Zobacz także