Informacja prasowa

W dniach 22-23 listopada w Warszawie odbędzie się trzecia edycja European VR/AR Congress – konferencji poświęconej niezwykle szybko rozwijającym się technologiom wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Do końca sierpnia eksperci i praktycy VR/AR, którzy chcą wystąpić w roli prelegenta, mogą wysłać swoje zgłoszenie do organizatora.

European VR/AR Congress to płaszczyzna spotkań liderów branży VR/AR z przedstawicielami świata biznesu, miejsce wyznaczania nowych trendów i poszukiwania rozwiązań kluczowych wyzwań rozwoju tej technologii. Poprzednie edycje wydarzenia zgromadziły w Centrum Nauki Kopernik ekspertów i praktyków, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z pracy nad projektami powstającymi w tych technologiach.

Prelegenci biorą darmowy udział we wszystkich częściach konferencji, mają dostęp do najnowszych i najciekawszych produkcji VR z Polski i ze świata w strefie VR Expo, a także biorą udział w wieczorze networkingowym. Pierwszeństwo będą miały zgłoszenia praktyków VR/AR oraz propozycję wystąpień bazujących na własnych doświadczeniach prelegenta i zawierających opowieści o konkretnych case’ach. Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń można znaleźć pod adresem: vrcongress.pl/zostan-prelegentem

Więcej informacji na temat listopadowej edycji kongresu znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia: www.vrcongress.pl oraz na Facebooku: FB/EuropeanVRCongress.