Firma SmartBox VR zaprasza 26 kwietnia 2018 roku do Zielonej Góry na „Forum Marketing VR w praktyce”.

Informacja prasowa

Nurtują Cię pytania co to jest rzeczywistość wirtualna i rzeczywistość rozszerzona – jak ją wykorzystać? Weź udział w I Forum wykorzystania technologii VR rzeczywistości wirtualnej w marketingu, reklamie i rozwoju, które jest pierwszym w Polsce spotkaniem o tematyce VR dedykowanym praktykom z dziedziny marketingu kreujących rzeczywistość i poszukujących nowych rozwiązań i inspiracji.

Firma SMARTBOX VR – producent okularów do wirtualnej rzeczywistości zaprasza 26 kwietnia 2018 roku do Zielonej Góry na I VR Forum poświęcone marketingowi w wirtualnej rzeczywistości. Głównym celem forum jest popularyzacja technologii VR, jako nowoczesnego narzędzia marketingowego oraz prezentacja możliwości i korzyści wynikających z jej zastosowania. Zobacz jak technologia wpływa na zmianę oczekiwań Klientów!

W programie wystąpienia uznanych praktyków z firm, takich jak: UNIT 9, The Farm 51, EDIPRESSE, Giant Lazer, CinematicVR, WOWInteractive oraz 3R Studio:

  • inspirujące i ciekawe prelekcje uznanych ekspertów i praktyków z bogatym doświadczeniem,
  • studia przypadków projektów VR, w takich branżach jak: motoryzacja, kultura, turystyka, rozwiązania B2B,
  • spotkania z twórcami filmów oraz aplikacji VR i AR,

UWAGA: Organizatorzy wraz z firmą The FARM 51 oraz Koncept Kultura przygotowali światową premierę filmu o transatlantyku MS Piłsudski, który po raz zostanie zaprezentowany w wersji VR w zielonogórskim Planetarium.

Cześć teoretyczno-praktyczna odbędzie się w hotelu RUBEN, część pokazowo-bankietowa w Centrum Nauki Keplera (Planetarium). Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze jest również współorganizatorem Forum.

Patronat medialny: Radio ZET, EDIPRESSE oraz portal VRHUNTERS.

Więcej informacji na stronie marketingvr.com.pl