Psychodeliczny VR-owy horror Here They Lie w ofercie PS Plus.

W dniach od 7 sierpnia do 2 października abonenci usługi PlayStation Plus będą mogli pobrać za darmo grę Here They Lie. Wspólna produkcja Sony Santa Monica oraz studia Tangentlemen jest pierwszoosobowym psychologicznym horrorem stworzonym z myślą o goglach PlayStation VR. Tytuł standardowo sprzedawany jest w PS Store w cenie 79 zł.

Akcja Here They Lie rozgrywa się w „przerażającym świecie, z którego nie da się uciec”. Zadaniem gracza jest „eksploracja miasta rodem z koszmarów, zamieszkałego przez dziwne, złowrogie stworzenia”.

„Czy twój umysł jest gotów na mroczny, niepokojący horror psychologiczny? Załóż hełm PlayStation VR i przenieś się do przerażającego, surrealistycznego świata, zamieszkałego przez dziwne i nikczemne stwory. Na każdym kroku, tuż poza zasięgiem wzroku, czyhają na ciebie niewyobrażalne okropieństwa, nawiedzające twój umysł. Czy odważysz się wejść do króliczej nory i zmierzyć się ze znaczeniem własnego istnienia?”

Aktualnie cena abonamentu PS Plus wynosi 240 zł (12 miesięcy), 100 zł (3 miesiące) lub 33 zł (1 miesiąc). Darmowe gry pobrane w ramach usługi możemy uruchomić nie tylko przez pierwszy miesiąc, musimy jednak posiadać aktywną subskrypcję.