Informacja prasowa

Hyperbook® wprowadza do swojej oferty nowe modele laptopów wyposażonych w najnowsze procesory 7 generacji Intel Kaby Lake oraz karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 1050 i GTX 1050Ti. Nowa oferta Hyperbook® skierowana jest zarówno dla graczy i entuzjastów najnowszych technologii dla których liczy się największa moc i wydajność zarówno w grach jak i w pracy i dla tego segmentu prezentowane są pierwsze laptopy z desktopowym procesorem 7 generacji Intel Core I7-7700K.

Nowa oferta skierowana jest również dla osób szukających uniwersalnego laptopa o wysokiej wydajności, dobrej cenie i zaawansowanych funkcjach. Dzięki najnowszym procesorom Intel Kaby Lake nastała nowa era mobilnych multimediów – to najbardziej zaawansowana i najwydajniejsza architektura CPU na świecie. W połączeniu z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX 1050 / 1050Ti nowe Hyperbooki oferują większą moc obliczeniową, mniejsze zużycie energii, nowe technologie Gamingowe NVIDIA GeForce oraz idealny stosunek jakości do ceny!

Procesory oparte na architekturze Intel Kaby Lake zapewniają wyższą wydajność i mniejsze zużycie energii, a dzięki wykorzystaniu udoskonalonego procesu 14 nm oraz pełnej sprzętowej obsłudze instrukcji VP9/HEVC, świetnie sprawdzą się w domowym Media Center. W połączeniu z nowymi kartami graficznymi serii NVIDIA GeForce GTX 1050 lub 1050Ti gwarantują płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach.

Hyperbook® wprowadza na rynek osiem nowych modeli wykorzystujących najnowszą architekturę procesorów Intel Kaby Lake. Każdy z tych laptopów można skonfigurować, zaczynając od komputerów z procesorami mobilnymi, a kończąc na prawdziwej potędze czyli desktopowym CPU Intel Core i7-7700K. Nowe modele laptopów Hyperbook® wyposażone w układy graficzne NVIDIA GeForce GTX 1060, GTX 1070, GTX 1080 i 1080 SLI zostały oznaczone literami VR co oznacza, że posiadają certyfikat VR Ready czyli są one w pełni przystosowane do współpracy z goglami VR takimi jak Oculus Rift czy HTC VIVE. Karty graficzne z serii NVIDIA GeForce GTX 10xx oparte są na architekturze NVIDIA Pascal, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji. Oferują również nowe, innowacyjne technologie gamingowe oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. Stworzono ją z myślą o spełnianiu wymagań urządzeń wyświetlających kolejnej generacji, w tym również nowoczesnych gogli VR, ekranów o ultra wysokiej rozdzielczości oraz konfiguracji wielomonitorowych i wbudowanych Gamingowych ekranów 120Hz. Architektura NVIDIA Pascal zapewnia obsługę technologii NVIDIA GameWorks™, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką i wrażeniami w kinowej jakości. Do Twojej dyspozycji jest również nowa, rewolucyjna technologia przechwytywania obrazu o zakresie 360 stopni.

Tandem procesorów Intel Kaby Lake oraz kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 1050 to idealne połączenie dla wszystkich entuzjastów multimediów oraz gier komputerowych. Niezawodność i wszechstronność nowych układów pozwoli cieszyć się wysoką wydajnością podczas pracy i zabawy.

Z okazji premiery nowych układów, przygotowano ofertę specjalną. Już dziś można zamawiać w przed-sprzedaży model Hyperbook N85 z procesorem Intel Core I7-7700HQ lub I5-7300HQ oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 i uzyskać maksymalny rabat nawet do 400 złotych! Sprawdź TUTAJ