Informacja prasowa

Hyperbook wprowadził do swojej oferty nowe modele najmocniejszych laptopów dla graczy wyposażonych w najnowszą generację kart graficznych opartych o architekturę NVIDIA Pascal. Nastała nowa era mobilnego gamingu – po raz pierwszy karty graficzne w laptopach mają zbliżoną wydajność do wersji desktopowych!

Moc nowych kart graficznych NVIDIA GTX 1060, 1070 oraz 1080 będzie można wykorzystać w pełni w najnowszych i najbardziej wymagających grach, zaawansowanych programach do tworzenia grafiki i animacji 3D, oraz przy współpracy z goglami do wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift i HTC VIVE. Moc i Wydajność laptopów Hyperbook zostały przeniesione na kolejny wymiar.

Karty graficzne oparte na architekturze Pascal zapewniają wyższą wydajność i energooszczędność, a dzięki wykorzystaniu ultraszybkiej technologii FinFET oraz obsłudze funkcji DirectX 12 gwarantują najbardziej płynną rozgrywkę oraz energooszczędność i wydajność na najwyższym poziomie. GeForce GTX 1080 – flagowy model karty graficznej z architekturą Pascal – wyposażono ponadto w pamięć GDDR5X o wysokiej przepustowości dla zapewnienia doskonałej jakości wrażeń w grach.

Hyperbook wprowadza na rynek, aż pięć nowych modeli wykorzystujących architekturę GPU NVIDIA Pascal. Każdy z tych laptopów można skonfigurować, wybierając pożądaną wydajność, zaczynając od karty NVIDIA GTX1060, a kończąc na prawdziwej potędze czyli dwóch desktopowych kartach NVIDIA GTX1080 w technologii SLI. Wszystkie nowe modele laptopów Hyperbook zostały oznaczone literami VR co oznacza, że są one w pełni przystosowane do technologii wirtualnej rzeczywistości, takiej jak Oculus Rift i HTC VIVE.

Architekturę Pascal stworzono z myślą o spełnianiu wymagań urządzeń wyświetlających kolejnej generacji, w tym również wyświetlaczy VR, ekranów o ultrawysokiej rozdzielczości oraz konfiguracji wielomonitorowych. Architektura ta zapewnia obsługę technologii NVIDIA GameWorks, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką i wrażeniami w kinowej jakości. Do Twojej dyspozycji jest również nowa, rewolucyjna technika przechwytywania obrazu o zakresie 360 stopni.

Z pełną specyfikacją każdego z nowych modeli komputerów Hyperbook można zapoznać się na stronie: hyperbook.pl/pascal