Symulator minigolfa – Infinite Minigolf – zadebiutuje jeszcze tej wiosny ze wsparciem dla gogli PlayStation VR, Oculus Rift i HTC Vive.

Zen Studios znane z takich tytułów jak CastleStorm VR oraz Pinball FX2 VR zapowiedziało swoją kolejną grę, która otrzyma wsparcie gogli wirtualnej rzeczywistości. Produkcja o nazwie Infinite Minigolf jest kontynuacją wydanej w 2010 roku na PlayStation 3 gry Planet Minigolf.

Nowy symulator minigolfa podobnie jak jego poprzednik zaoferuje rozgrywkę zarówno dla jednego jak i wielu graczy (max. 8). Wezmą oni udział w pojedynkach odbywających się na „zwariowanych” planszach urozmaiconych różnego rodzaju interaktywnymi elementami. Autorzy gry przygotowali także możliwość tworzenia własnych awatarów i lokacji.

Infinite Minigolf powinien zadebiutować pod koniec wiosny ze wsparciem gogli PlayStation VR, Oculus Rift oraz HTC Vive. Gra pojawiła się już na Steamie (14,99€) w formie „wczesnego dostępu”, jednak w tym momencie pozwala na rozgrywkę wyłącznie na monitorze.