Pojawiły się pierwsze materiały, na których możemy zobaczyć fragmenty z rozgrywki Tekken 7 w goglach PlayStation VR.

Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat trybu Virtual Reality, który pojawi się w kolejnej części popularnych bijatyk z serii Tekken. Już 2 czerwca Tekken 7 zostanie wydany na PC-ty oraz konsole PS4 i Xbox One, jednakże tylko użytkownicy gogli PlayStation VR otrzymają możliwość rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości.

Będą oni mogli uruchomić grę w specjalnym trybie zaprojektowanym z uwzględnieniem możliwości i wymagań PSVR. Jak możecie zobaczyć na poniższych materiałach zawierających pierwsze fragmenty z rozgrywki na konsolowych goglach, pojedynki obserwować będziemy podobnie jak w wersji klasycznej, czyli z perspektywy trzeciej osoby. Użytkownicy PlayStation VR będą mogli także z bliska przyjrzeć się bohaterom nowego Tekkena podczas wyboru postaci.

Tryb VR nie został jak dotychczas potwierdzony na gogle współpracujące z PC-ami, jednak nie jest to wykluczone. Niedawno jedna z gier na wyłączność PSVR – Batman: Arkham VR – otrzymała po kilku miesiącach wsparcie dla gogli Oculus Rift i HTC Vive.

  • Bahus

    Wszystko lala, mam jednak nadzieję na zagospodarowanie tych pustych przestrzeni bo tekken bez tła jest jakiś taki nijaki… mam też nadzieję na wsparcie dla Oculus Rift i mimo że przyjdzie nam go gościć na PC to tego się obawiam bo tekken to tytuł raczej konsolowy.

    • Oskar

      Też mam nadzieję że to tylko misja treningowa i tło jednak będzie. Byłaby bida w innym wypadku.