21 maja 2024

vrhunters.pl

Portal wirtualnej rzeczywistości

Już wkrótce otwarcie ArenaV – pierwszego stacjonarnego punktu VR w Trójmieście

1 min read

Gdyńska firma VR VISIO zaprasza na wielkie otwarcie ArenaV – pierwszego punktu z wirtualną rzeczywistością w Trójmieście.

Informacja prasowa

Arena V jest miejscem, w którym każdy miłośnik nowych technologii, a także ten, który chce je dopiero poznać, będzie miał okazję przekonać się czym jest wirtualna rzeczywistość! Już niebawem, nasz pierwszy stacjonarny punkt z wirtualną rzeczywistością pojawi się w centrum handlowym w Gdańsku!

Już 8 lutego, w punkcie na terenie Galerii Bałtyckiej będzie można przejechać się kolejką wysokogórską dzięki aplikacji Dream Coaster, spróbować pokonać swój strach dzięki aplikacji Dread Eye VR lub walcząc z hordami zombie w grze Brookheaven Experiment, a także przenieść się w przestrzeń kosmiczną i ocalić galaktykę za sprawą gry Drone Hunter VR.

Zapraszamy do obejrzenia wideo promującego punkt:

https://youtube.com/watch?v=VQSzWhEOdSQ%3Ffeature%3Doembed

Arena V to pierwszy taki punkt rozrywkowy w galerii handlowej w naszym regionie. Gry z naszego katalogu będzie można wypróbować na najlepszych urządzeniach na rynku; goglach HTC VIVE i Oculus CV1. Ponadto, punkt będzie również oferował możliwość kupna polskich gogli Dreamz, które umożliwią każdemu granie w ulubione gry PC w trybie VR. Planujemy stale rozszerzać katalog gier o nowe pozycje. Informacje o nowościach w punkcie będą dostępne na stronie: www.facebook.com/arenavgdansk

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.