Killing Floor: Incursion dostępny w wersji na gogle PlayStation VR.

Pierwszoosobowa zręcznościowa strzelanka Killing Floor: Incursion, która dotychczas została wydana w wersji dla gogli Oculus Rift i HTC Vive, w końcu doczekała się premiery w PlayStation Store ze wsparciem PlayStation VR. Produkcja studia Tripwire Interactive jest pierwszą VR-ową grą z serii „Killing Floor”.

„W Killing Floor: Incursion gracze wcielają się w rolę elitarnego żołnierza ochrony Horzine, wraz z sojusznikami wkraczając do walki w rozbudowanej narracyjnie kampanii, z dostępem do szerokiego zakresu broni, w tym pistoletów, strzelb i toporów. Rozwiązywanie zagadek, wygrzebywanie broni i amunicji pozwoli odkryć otoczenie, poznać prawdziwe plany Horzine Corporation oraz dowiedzieć się, komu warto zaufać. Walcz w zróżnicowanych miejscach, od przerażających farm po najnowocześniejsze placówki badawcze, i odkryj kto… lub co stoi za pojawieniem się zetów.”

Wraz z premierą wersji na gogle PSVR opublikowano nowy zwiastun Killing Floor: Incursion.

Killing Floor: Incursion posiada zarówno tryb single player jak i możliwość rozgrywki w kooperacji z drugą osobą. Wersja na gogle PlayStation VR wydana została z dodatkową zawartością (specjalna mapa Holdout Mode), która z czasem trafi także na pozostałe platformy. W sklepie PS Store gra sprzedawana jest w cenie 125 złotych.