Killing Floor: Incursion zmierza na kolejną VR-ową platformę.

Pierwszoosobowa zręcznościowa strzelanka Killing Floor: Incursion, która dotychczas została wydana ze wsparciem dla gogli Oculus Rift i HTC Vive, w przyszłym roku zawita do PlayStation Store ze wsparciem gogli PlayStation VR. Produkcja studia Tripwire Interactive jest pierwszą VR-ową grą z serii „Killing Floor”.

„W Killing Floor: Incursion gracze wcielają się w rolę elitarnego żołnierza ochrony Horzine, wraz z sojusznikami wkraczając do walki w rozbudowanej narracyjnie kampanii, z dostępem do szerokiego zakresu broni, w tym pistoletów, strzelb i toporów. Rozwiązywanie zagadek, wygrzebywanie broni i amunicji pozwoli odkryć otoczenie, poznać prawdziwe plany Horzine Corporation oraz dowiedzieć się, komu warto zaufać. Walcz w zróżnicowanych miejscach, od przerażających farm po najnowocześniejsze placówki badawcze, i odkryj kto… lub co stoi za pojawieniem się zetów.”

Gra posiada zarówno tryb single player jak i możliwość rozgrywki w kooperacji z drugą osobą. Wersja na gogle PlayStation VR z dodatkową zawartością (specjalna mapa Holdout Mode), która z czasem trafi także na pozostałe platformy.

Killing Floor: Incursion obecnie sprzedawany jest na Steamie w cenie 142,99 zł, natomiast w Oculus Store zapłacimy za ten tytuł 40 dolarów.