Killing Floor: Incursion z oficjalnym wsparciem gogli z serii Windows Mixed Reality.

Pierwszoosobowa zręcznościowa strzelanka Killing Floor: Incursion, która dotychczas została wydana w wersji dla gogli Oculus Rift i HTC Vive oraz PlayStation VR, od teraz jest także grywalna na headsetach z serii Windows Mixed Reality. Ponadto gra wzbogaciła się o nową mapę w trybie Holdout o nazwie „The Crucible”.

„W Killing Floor: Incursion gracze wcielają się w rolę elitarnego żołnierza ochrony Horzine, wraz z sojusznikami wkraczając do walki w rozbudowanej narracyjnie kampanii, z dostępem do szerokiego zakresu broni, w tym pistoletów, strzelb i toporów. Rozwiązywanie zagadek, wygrzebywanie broni i amunicji pozwoli odkryć otoczenie, poznać prawdziwe plany Horzine Corporation oraz dowiedzieć się, komu warto zaufać. Walcz w zróżnicowanych miejscach, od przerażających farm po najnowocześniejsze placówki badawcze, i odkryj kto… lub co stoi za pojawieniem się zetów.”

Killing Floor: Incursion posiada zarówno tryb single player jak i możliwość rozgrywki w kooperacji z drugą osobą. Produkcja studia Tripwire Interactive jest pierwszą VR-ową grą z serii „Killing Floor”.