Premiera VR-owego „L.A. Noire” przeniesiona na grudzień.

Jak wynika z informacji opublikowanych w raporcie finansowym Take-Two, premiera VR-owej wersji „L.A. Noire” nie odbędzie się tak jak wcześniej planowano 14 listopada. Pierwsza gra wirtualnej rzeczywistości studia Rockstar wydana zostanie w grudniu. Niestety na więcej szczegółów musimy poczekać.

Twórcy popularnej serii „Grand Theft Auto” przygotowują odświeżoną edycję gry dla konsoli PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Przy okazji powstaje wersja VR, która otrzymała nazwę „L.A. Noire: The VR Case Files”. Składać się ona będzie z siedmiu samodzielnych spraw znanych z L.A. Noire, przebudowanych na potrzeby nowej technologii m.in. o obsługę kontrolerów ruchowych.

L.A. Noire to utrzymana w stylistyce noir przygodowa gra akcji, w której wcielamy się postać weterana II wojny światowej i jednocześnie początkującego policjanta Cole’a Phelpsa. Naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych w mrocznym Los Angeles lat 40-tych – mieście opanowanym przez handel narkotykami i korupcję.

Jak dotychczas potwierdzono, iż LA Noire: The VR Case Files otrzyma wsparcie gogli HTC Vive.

  • Bahus

    Niech lepiej naprawią LANoire bo na Windows 7,8,10 nie ma szans żeby poszło. Jak kupiłem ten tytuł to było pod górkę na Core2Duo. Jak dorobiłem się 4 rdzeniowego i5 idealnego do tej gry okazało się że nie ma szans żeby ruszyło. Tak więc mam niesmak do tytułu przez totalne olanie użytkowników, problem oczywiście był masowy i dotyczył nie tylko mnie.