Nowy zwiastun wędkarskiej gry VR w świecie Final Fantasy.

Podczas TGS 2017 (Tokyo Game Show) ujawniono nowy zwiastun VR-owej gry w świecie Final Fantasy zatytułowanej „Monster of the Deep: Final Fantasy XV”. Produkcja studia Square Enix zadebiutuje 21 listopada w wersji na gogle PlayStation VR.

Monster of the Deep to spin-off gry „Final Fantasy XV”, w którym naszym zadaniem będzie łowienie ryb. W grze spotkamy się z bohaterami oryginalnej serii. Tytuł otrzyma m.in. tryb fabularny, w którym będziemy mogli zarabiać pieniądze, a następnie wydawać je na udoskonalenia sprzętu.

„Noctis, Ignis, Prompto, Gladio i inne znane postacie będą ci towarzyszyć w podróży wśród efektownych krajobrazów. Waszym celem jest intrygujące starcie z czyhającym w głębinach zagrożeniem” – czytamy w oficjalnym opisie gry w cyfrowym sklepie PlayStation. „Zanurz się w trybie fabularnym, gdzie czeka cię pełna akcji konfrontacja z cieszącym się złą sławą Potworem z Głębin, albo ciesz się widokami, dźwiękami i krajobrazem FINAL FANTASY XV podczas spokojnych połowów w trybie swobodnym. Nagrody i turnieje zapewniają regularne wyzwania – dostosowuj elementy swoich wędek i przynęty, żeby schwytać kolejną wielką sztukę.”

Gra dostępna jest w PS Store w przedsprzedaży w cenie 125 złotych.