HTC zachęca do subskrypcji Viveport bestsellerem PSVR.

W ramach letniej wyprzedaży trwającej na platformie sklepowej Viveport możemy za darmo pozyskać jedną z najciekawszych i najlepiej sprzedających się gier VR wydanych w ostatnim czasie. Użytkownicy gogli z serii HTC Vive, którzy zarejestrują się w usłudze Subskrypcja Viveport w wariantach na trzy, sześć lub 12 miesięcy otrzymają bezpłatnie zręcznościowo-logiczną platformówkę 3D o nazwie Moss. Produkcja studia Polyarc do niedawna była grą na wyłączność konsolowych gogli PlayStation VR, niemniej w ubiegłym miesiącu ukazała się również w wersji PC.

„W świecie Moss graczy czeka spotkanie z Quill – młodą myszą o marzeniach wykraczających poza granice jej bezpiecznego schronienia. Wędrując po lesie, Quill natyka się na tajemniczy kamień i nieopatrznie budzi do życia pradawną magię i żarłoczne zło. Quill musi wyruszyć w podróż, aby uratować swojego wujka, i potrzebuje twojej pomocy. Razem przemierzycie zapomniane królestwa, rozwiążecie łamigłówki i stawicie czoła wrogom. Nikt nie pokona czyhającego zła samotnie.”

Gra zaprojektowana została z myślą o wpływie użytkowników na dynamiczny, interaktywny świat. Gracze mogą przesuwać przedmioty, pomagać bohaterce w walce i rozwiązywaniu łamigłówek, leczyć Quill, a także kształtować obserwowaną rzeczywistość.

Subskrypcja Viveport to usługa pozwalająca co miesiąc pobrać 5 wyselekcjonowanych gier/aplikacji VR znajdujących się w cyfrowym sklepie gogli HTC Vive. Obecnie znajdziemy w niej ponad 400 tytułów w tym m.in. takie produkcje jak: Fantastic Contraption, Knockout League, Front Defense czy Sairento VR Lite.

Pełna lista tytułów objętych subskrypcją dostępna jest w tym miejscu. Usługę można wykupić w cenie 49,00 zł (na 1 miesiąc), 115,00 zł (3 miesiące), 229,00 zł (6 miesięcy) lub 449,00 zł (12 miesięcy).