Informacja prasowa

Burakowska 15 – warto zapamiętać ten adres, to strefa dostępu do przekraczania granic pomiędzy światem wirtualnym a rzeczywistym. To zupełnie nowy wymiar relaksu i zabawy, to lepsza strona rzeczywistości – wirtualna.

VR Warsaw to blisko 200m2 powierzchni, na której zlokalizowano 12 stanowisk pozwalających w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie. Do gry na stojąco dostępnych jest 8 zestawów wyposażonych w gogle + kontrolery wiodących producentów. Takie połączenie daje możliwość „dotyku” wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR i kontrolery to nie tylko nowość wirtualnej rozrywki, to wykreowany świat dostępny w 360 stopniach. Dzięki temu granica między światem rzeczywistym, a wirtualnym staje się coraz bardziej płynna.

VR Warsaw to także 4 stanowiska w których możesz poczuć adrenalinę jaka towarzyszy kierowcom wyścigowym. Profesjonalne fotele wyścigowe, kierownice z pedałami oraz gogle przenoszą w świat samochodowej rywalizacji. Można sprawdzić swoje umiejętności a także rywalizować z innymi kierowcami. Każdy kto chce poczuć prawdziwe emocje i prawdziwe doznania z toru, prowadzić samochód na najwyższych obrotach, na pełnym gazie, wystarczy, że odwiedzi VR Warsaw na Burakowskiej 15. Tu rzeczywistość wirtualna nabiera nowego znaczenia.

VR Warsaw to szeroka oferta wirtualnej rozrywki, ogromny wybór gier, aplikacji i filmów. To profesjonaliści pomagający każdemu w pełni cieszyć się wirtualnym światem. To bezpieczne szaleństwo. VR Warsaw to miejsce, które dba także o komfort każdego gracza. Oferuje – jako jedno z niewielu tego typu – specjalne jednorazowe wkładki higieniczne pod gogle, dzięki temu każdy gracz otrzymuje zestaw pozwalający skupić się na grze, a nie na ewentualnym dyskomforcie związanym ze sprzętem. VR Warsaw to po prostu nowy wymiar rozrywki. Zapraszamy!

Wirtualny świat – VR Warsaw