Dobiega końca akcja „RIFT na LATO”. Gogle Oculusa taniej tylko do 4 września.

Już tylko do 4 września można zamawiać gogle Oculus Rift w promocyjnej „wakacyjnej” cenie. Headset sprzedawany jest w zestawie z kontrolerami ruchowymi Oculus Rift w cenie 449 Euro (ok. 1910 zł).

Wyprzedaż rozpoczęła się w 10 lipca i pierwotnie miała trwać sześć tygodni (do 21 sierpnia) jednak z powodu dużego zainteresowania producent postanowił przedłużyć akcję. Po jej zakończeniu cena zostanie na stałe obniżona, aczkolwiek wynosić będzie 100 Euro więcej niż obecnie (549 Euro, czyli około 2330 złotych).

Według Brendana Iribe, współzałożyciela firmy Oculus VR, nowa cena jest m.in. konsekwencją redukcji liczby akcesoriów, które w momencie premiery Touch’y straciły na znaczeniu. Chodzi o gamepada Xbox One oraz niewielki pilot Oculus Remote. Niestety nie znajdziemy już ich w pudełku.

W skład nowego zestawu wchodzą: headset Rift, dwa kontrolery Touch, dwa czujniki ruchowe oraz 7 gier i aplikacji VR – Lucky’s Tale, Dead and Buried, Robo Recall, Dragon Front, Toybox, Medium oraz Quill.

 • Bahus

  Mnie kosztował 4050zł w maju 2016r. kupiony z drugiej ręki ale nówka, do tego rok później 800zł oculus touch… Nie ma co narzekać, z tym co było na początku i to kiedy był niedostępny jest bajecznie…

  • Mario M

   Podobnie kupiłem i też z drugiej ręki i niestety przestał działać po jakimś czasie. Nie mam paragonu i nie mogę zareklamować. Dobrze że mam Vive, ale kontrolery touch były genialne. HTC ma za to genialny tracking. Czekam na następną generację VR, wyższą rozdzielczość i najlepiej 120Hz 😀

   • Bahus

    Mnie sprzedający przesłał swój dokument zakupu. Myślę że na tej podstawie będę mógł uzyskać gwarancję w przyszłości. Na chwilę obecną wszystko jest OK.

   • Mareg

    Ja miałem awarię paska przesyłającego dźwięk do słuchawki. Troszkę było mailowania, przy podawaniu dziwnych danych, jak numery na urządzeniach, czy wymagane przypisanie metody płatności do konta, ale ostatecznie w tydzień czasu wymienili sprzęt na nowy. Także opłaca się do nich zgłosić.

 • Paweł Wołk

  kupiłem w czerwcu niestety chwilę przed promocją za 3k , jestem ciekawy ile sprzedadzą zestawów w czasie tej promocji i tak podejrzewam na grach porządny zarobek.