Cena pakietu gier w Oculus Store zostanie pomniejszona o wartość tytułów, które już posiadamy w bibliotece.

W oficjalnym sklepie z aplikacjami dla gogli Oculus Rift, podobnie jak na Steamie, często możemy natknąć się na czasowe przeceny gier VR. Zdarzają się także pakiety zawierające dwa lub więcej tytułów, które możemy nabyć w okazyjnej cenie. Dotychczas jeżeli posiadaliśmy już jedną z pozycji wchodzących w skład zestawu, jego zakup przeważnie mijał się z celem. Teraz się to zmieni.

Przedstawiciel firmy opublikował na oficjalnym forum Oculusa informacje na temat nowej wersji oprogramowania dla gogli Oculus Rift oznaczonej numerem 1.20, która została dziś udostępniona w wersji beta. Po jej zainstalowaniu ceny pakietów zostaną zaktualizowane o dodatkowy rabat uwzględniający wartość pozycji znajdujących się już w bibliotece gier. Indywidualna cena zestawu pojawi się w sklepie automatycznie.

Aktualnie w Oculus Store nie znajdziemy żadnych tego typu promocji. Niemniej jednak jeżeli jesteście zainteresowani korzystaniem z nowej wersji oprogramowania przed jego premierą, która powinna nastąpić w niedługim czasie, wystarczy w ustawieniach Oculus Store zaznaczyć opcję testów publicznych.

Pełną listę zmian w wersji 1.20 znajdziecie w tym miejscu.