Trains VR ze wsparciem gogli Oculus Rift i HTC Vive.

Wydana w maju w wersji dla mobilnych gogli Gear VR, a nie co później także Oculus Go logiczna gra Trains VR polskiego studia The House of Fables doczekała się edycji dedykowanej goglom Oculus Rift i HTC Vive. Rodzima produkcja od 30 sierpnia dostępna jest na platformie Steam w cenie 53,99 zł.

„Dzięki Trains VR znów możesz poczuć się jak dziecko i na nowo odkryć frajdę płynącą z zabawy kolejkami – rozwiązuj łamigłówki, zostań konduktorem, baw się w zawiadowcę kolei! Co więcej – bez potrzeby poświęcania dodatkowego miejsca możesz zarazić tą pasją swoje dzieci – Trains VR to świetna zabawa dla całej rodziny a także dobry pomysł na umilenie sobie wspólnego wieczoru z przyjaciółmi.”

„Trains VR to piękna, oryginalna gra logiczna pozwalająca graczom w różnym wieku poczuć radość płynącą z twórczej zabawy, planowania kolejnych posunięć, eksperymentowania z różnymi rozwiązaniami i radzenia sobie z łamigłówkami. Tytuł został zainspirowany uwielbianymi przez dzieci i dorosłych, klasycznymi makietami pociągów, oferując tę samą przyjemność związaną z budowaniem własnej sieci kolejowej, pozbawioną wszystkiego tego, co w przypadku prawdziwych makiet może stanowić pewną niedogodność – konieczności sprzątania po zabawie, ograniczeń związanych z dostępnym w pokoju miejscem czy okazjonalnym poszukiwaniem zagubionych elementów makiety. Wsparta przez piękną szatę graficzną i zagadki logiczne, gra zagwarantuje wiele godzin inteligentnej rozrywki dla graczy od 13 do 113 lat.”

„Trains VR pozwoli Ci zbudować swoją makietę kolejową i przenieść się do jej miniaturowego świata. Wskocz do pociągu by doświadczyć podróży po zbudowanych trasach. Odkryj jak to jest być zarówno architektem jak i maszynistą. Rozwiązuj zagadki logiczne, zbieraj ładunek na trasie, korzystaj ze zwrotnic, tuneli i obrotnic. Zanurz się w magicznym świecie modeli pociągów.”