Informacja prasowa

World of VR zrealizuje w Amsterdamie podczas VR Days Europe pokazy najlepszych europejskich produkcji wirtualnej rzeczywistości dla kilkudziesięciu odbiorców jednocześnie.

Przez cztery dni (3-6 listopada) organizatorzy wydarzenia wraz z World of VR przeniosą uczestników w inne światy: wirtualną operę, podróż do osobistych wspomnień, wyprawę motorem po Kambodży, strefę zdemilitaryzowaną między Koreami czy doświadczenia braku grawitacji. Najciekawsze materiały wideo 360° i animacje zapewnią prestiżowe festiwale filmowe, takie jak International Documentary Film Festival Amsterdam i producenci, np. With.in.

Amsterdam już po raz drugi będzie gościć tysiące specjalistów, artystów, filmowców i przedsiębiorców podczas dni wirtualnej rzeczywistości. Organizatorzy VR Days Europe, jednego z najciekawszych i największych wydarzeń w Europie poświęconych wirtualnej rzeczywistości, docenili także innowacyjność rozwiązań z Polski.

Agencja World of VR została partnerem produkcyjnym i technologicznym VR Days Europe. Podczas wydarzenia agencja zorganizuje wyjątkowe pokazy filmów 360° oraz animacji na kilkadziesiąt gogli VR równocześnie. W projekcjach zostanie wykorzystane unikalne rozwiązanie – Showtime VR, które umożliwia realizację i zarządzanie synchronicznymi pokazami wirtualnej rzeczywistości dla wielu odbiorców.

W listopadzie br. zostanie uruchomiona sprzedaż licencji na korzystanie z narzędzia Showtime VR. To pierwsze tego typu rynkowe rozwiązanie na świecie, które pozwala organizować pokazy filmowe, prezentacje na targach i przedstawiać kontent marketingowy w oparciu o doświadczenie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki Showtime VR już nie indywidualne, a masowe. Więcej: www.showtimevr.eu.