Racket Fury: Table Tennis dostępny na kolejnej VR-owej platformie.

Futurystyczna VR-owa gra sportowa Racket Fury: Table Tennis pojawiła się dziś w PS Store ze wsparciem dla konsolowych gogli PlayStation VR. Produkcja polskiego studia 10Ants Hill zadebiutowała pod koniec 2017 roku w wersji PC.

Stworzony z myślą o miłośnikach tenisa stołowego tytuł oferuję kampanię singleplayer, w której gracze mierzą się z szesnastoma zawodnikami w czterech pucharach. Jest to zadanie dość wymagające, gdyż każdy rywal charakteryzuje się wysoce zaawansowaną sztuczną inteligencją, a co za tym idzie posiada własny styl gry. Wersja przeznaczona dla gogli PSVR na tę chwilę niestety nie posiada trybu wieloosobowego.

Racket Fury: Table Tennis sprzedawany jest w PS Store w cenie 136 złotych.

„Doświadcz najbardziej realistycznej i intensywnej rozgrywki w tenisa stołowego! Poczuj różnicę dzięki niezwykle zaawansowanej fizyce, stworzonej we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami. Zmierz się z 16 wyjątkowymi przeciwnikami w 4 wymagających Turniejach. Każdy z Twoich przeciwników posiada unikatowy charakter i styl gry, dzięki zastosowaniu zaawansowanego AI i animacji Motion-Capture.”