Polskie salony Virtual Reality

Rosnąca z roku na rok popularność technologii Virtual Reality sprawiła, że Polsce swoją działalność rozpoczęły różnego rodzaju firmy opierające swoje usługi na wypożyczaniu bądź prezentacji sprzętu VR. Przedstawiamy aktualizowaną listę rekomendowanych przez portal vrHunters miejsc, w których możecie doświadczyć na własnej skórze najnowszych zdobyczy technologicznych w szerokiej dziedzinie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.


Na skróty:

Warszawa
DiscoVR – ul. Garażowa 4
Dom Zagadek VR – ul. Zwrotnicza 6
InGame – ul. Barcicka 5
VR project – Metro, stacja „Świętokrzyska”
VR Warsaw – ul. Burakowska 15

Łódź
Virtualion – ul. Orla 23 lok. 12
Virtual House – ul. Piotrkowska 120
VR Experymentarium – Manufaktura, ul. Drewnowska 58

Kraków
VR Studio – ul. Juliana Dunajewskiego 6

Wrocław
House of VR – ul. Czekoladowa 7-9
Virtual Show – ul. Tęczowa 6

Pozostałe miasta
Białystok – Cybersowa
Bydgoszcz – The Unreal VR
Gdańsk – Fantomatyka
Gdynia – Mecha – VR Games Club
Gliwice – ZenOnVR
Katowice – VR Portal
Kielce – VRGame
Kielce – VR Experience
Koszalin – VR One
Ostrołęka – Game Room VR
Poznań – MultiVR
Ruda Śląska – VR Rooms

Punkty mobilne

 


DiscoVR – Warszawa, ul. Garażowa 4

DiscoVR

Kilkaset terabajtów pamięci, setki gier i aplikacji, 30 stanowisk do wirtualnych doświadczeń, automaty z grami arcade, dwa samochody i wiele więcej… Wszystko to czeka na Was w największym w Polsce centrum rzeczywistości wirtualnej disco:vr – mieszczącym się przy ulicy Garażowej 4 w Warszawie.

„W ofercie centrum znajduje się cały przekrój atrakcji przeznaczonych zarówno dla zaprawionych i niedzielnych graczy. Do Waszej dyspozycji udostępnione są egzemplarze najlepszych gogli VR dostępnych na rynku, na których można zagrać w trybie single oraz multi, a także obejrzeć reportaże i filmy z różnych części świata. Ponadto w disco:vr znajdziemy specjalną strefę Samsung Gear oraz pierwsze w Polsce kino VR. Wśród atrakcji prym wiodą dwa samochody. Są to dawne rajdowe maszyny, które po niewielkich przeróbkach działają jako prawdziwe symulatory pozwalające na zabawę w grach rajdowych.”

„Poza strefą VR-u w disco:vr znajdziecie również powrót do klasyki gier komputerowej w postaci kultowych automatów arcade, które królowały w latach ’80 i ’90 ubiegłego wieku. Na fanów konsol czekają za to niezastąpione konsole Xbox. To jednak nie wszystko. W przerwie między wirtualnymi podróżami na strudzonych wędrowców czekają napoje, jedzenie i alkohol oferowane w Space_Barze. Znajdziecie tam wszystko, czego potrzeba podczas wypadu z przyjaciółmi – od prostych przekąsek po specjalność zakładu, czyli Ninja’s Pizzę.”

DiscoVR – Warszawa

„W disco:vr postawicie swoje pierwsze kroki w kierunku nieograniczonych wojaży po cyfrowych szlakach nowych doznań. Sprawdzicie tu najnowsze rozwiązania związane z VR-em i najlepsze dostępne aplikację. Disco:vr to prawdziwy port do krain, w których możecie być kim chcecie i jak chcecie. Do zobaczenia po drugiej stronie lustra!”

Naszą relację z wizyty w DiscoVR przeczytacie tutaj.

Adres: Warszawa, ul. Garażowa 4
Strona www: discovr.pl
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 570 708 070


Dom Zagadek VR – Warszawa, ul. Zwrotnicza 6

„Dom Zagadek VR to salon z 2 stanowiskami VR oraz 3 Escape Roomy! Ze strefy VR w jednym czasie mogą korzystać dwie osoby, grając w najlepsze gry z kilkudziesięciu wybranych przez nas tytułów. W naszym salonie gracze używają najnowocześniejszych gogli VR – HTC Vive i mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Do Escape Roomów zapraszamy od 2 do 8 osób.”

„Aby każdy łatwo mógł się odnaleźć w przygotowanym przez nas miejscu, podzieliliśmy je na 2 stanowiska. Na pierwszym stanowisku znajdują się najlepsze gry sportowe oraz strzelanki. Na drugim stanowisku przygotowaliśmy gry z kategorii „adrenalina” – czyli najlepsze gry pokazujące możliwości technologii VR oraz gry z kategorii „ciekawostek” – przeróżne, warte zobaczenia hity na okulary HTC Vive.”

Dom Zagadek VR

„Oprócz Salonu VR przygotowaliśmy także klimatyczne escape roomy, dzięki czemu na całym obiekcie jednocześnie może bawić się ponad 20 graczy. Każdy z czterech pokojów (łącznie z escape roomami) może zostać wynajęty po uprzedniej rezerwacji, dzięki czemu zawsze dysponujemy przejrzystym grafikiem dostępności. Nasz Salon VR można wynajmować wyłącznie w całości, co pozwala na korzystanie ze wszystkich dostępnych stref oraz eliminuje konieczność zabawy z nieznajomymi. Niezależnie od tego, jak liczna będzie grupa, klienci płacą raz – za wynajęcie całego pokoju, a nie od osoby. Istnieje także możliwość wynajęcia całego obiektu, ze wszystkimi pokojami, w którym dysponujemy przestrzenią na organizację imprez nawet dla 40 osób. Oferta obejmuje dwa przedziały cenowe, które są zależne od pory dnia.”

„Nasz Salon Wirtualnej Rzeczywistości w Domu Zagadek VR to bardzo klimatyczne miejsce. Z całą pewnością jest idealne do imprez grupowych, rodzinnych, urodzin czy wieczorów panieńskich – największe grupy zapraszamy do pomysłowych escape roomów, a także oferujemy organizację mobilnych atrakcji. Przygotujemy wyjazdowy event w dowolnym miejscu, które zostanie nam udostępnione i udostępnimy aplikacje przystosowane do klimatu, tematyki imprezy oraz osób, które będą brały udział w zabawie.”

Adres: Warszawa, ul. Zwrotnicza 6
Strona www: domzagadekvr.pl
Fanpage FB: Link
Zapisy i obsługa Klienta: tel. (+48) 884-836-856


InGame – Warszawa, ul. Barcicka 5

InGame

„W naszym salonie znajdują się obecnie dwa stanowiska kreujące VR, czyli wirtualną rzeczywistość” – czytamy na stronie ingame.waw.pl„Istnieje też możliwość wypożyczenia stanowisk na eventy w terenie, np. firmowe imprezy integracyjne albo urodziny.”

„W naszym salonie możesz przetestować swoje umiejętności w ciężkich sytuacjach bojowych, zostać kierowcą rajdowym, polecieć odrzutowcem, ale i zwiedzić niesamowite uniwersa! W naszej ofercie, która jest stale rozwijana znajdują się takie tytułu jak Live for Speed, Team Fortress 2, War Thunder, Radial-G oraz około 40 doświadczeń ukazujących możliwości VR. Ponadto, istnieje możliwość przetestowania własnych ulubionych tytułów gier, które obsługują VR.”

„Prowadzimy dystrybucję podzespołów, które macie okazję testować w salonie. Pomagamy również w komponowaniu stanowisk VR do domowego użytku. Jeśli potrzebujecie fachowej pomocy w doborze zestawu komputerowego specjalnie do kreowania VR zapraszamy do kontaktu z nami. Robimy wszystko od składania komputerów do instalacji i konfiguracji całych stanowisk u klienta.”

InGame to pierwszy współczesny salon wirtualnej rzeczywistości, który powstał w Polsce. Więcej o jego otwarciu pisaliśmy tutaj.

Adres: Warszawa, Bielany, ul. Barcicka 5 (300m od stacji metra Słodowiec)
Strona www: ingame.waw.pl
Zapisy i obsługa Klienta: tel. +48 792 464 263


VR project – Warszawa, Pasaż handlowy I linii metra, stacja „Świętokrzyska”

Salon VR project

” VR project to nowoczesny salon wirtualnej rzeczywistości wyposażony w zestawy HTC Vive i Oculus Rift – najbardziej zaawansowane technologicznie gogle VR dostępne obecnie na rynku. Stawiamy na jakość i komfort, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy cztery specjalnie przystosowane do obsługi systemu wirtualnej rzeczywistości pomieszczenia. Zapewniają one prywatność i optymalne warunki do korzystania z gogli (np. kable od headsetu nie plączą się u nas pod nogami).”

VR project – Salon wirtualnej rzeczywistości

„Mamy bardzo bogatą ofertę gier, programów i prezentacji VR, którą na bieżąco uzupełniamy o najciekawsze nowości. Salon jest położony w ścisłym centrum Warszawy, dzięki czemu każdy trafi do nas szybko i bez problemu. Organizujemy również pokazy wirtualnej rzeczywistości na imprezach firmowych, plenerowych i prywatnych. Gwarantujemy świetną zabawę, niezwykłe doznania i fachową obsługę.”

„VR project to portal do wirtualnej rzeczywistości. Tylko u nas poczujesz, jak dzięki zaawansowanej technologii rodem z filmów i książek science-fiction, przenika Cię cybermagia. Za pomocą najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu VR dostępnego obecnie na rynku przeniesiemy Cię w miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wystarczy chwila by znaleźć się w głębinach oceanu, na orbicie Ziemi lub we wnętrzu ludzkiego umysłu. W naszym salonie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie i doświadczy niezapomnianych wrażeń. Zagraj w gry w prawdziwym trójwymiarze, obejrzyj filmy 360 stopni, przeżyj niezwykłe przygody.”

Adres: Warszawa, Pasaż handlowy I linii metra, stacja „Świętokrzyska”, lokal 1000F
Strona www: vrproject.com.pl
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 733 060 705


VR Warsaw – Warszawa, ul. Burakowska 15

VR Warsaw to blisko 200m2 powierzchni, na której zlokalizowano 12 stanowisk pozwalających w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie. Do gry na stojąco dostępnych jest 8 zestawów wyposażonych w gogle + kontrolery wiodących producentów. Takie połączenie daje możliwość „dotyku” wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR i kontrolery to nie tylko nowość wirtualnej rozrywki, to wykreowany świat dostępny w 360 stopniach. Dzięki temu granica między światem rzeczywistym, a wirtualnym staje się coraz bardziej płynna.

VR Warsaw to także 4 stanowiska w których możesz poczuć adrenalinę jaka towarzyszy kierowcom wyścigowym. Profesjonalne fotele wyścigowe, kierownice z pedałami oraz gogle przenoszą w świat samochodowej rywalizacji. Można sprawdzić swoje umiejętności a także rywalizować z innymi kierowcami. Każdy kto chce poczuć prawdziwe emocje i prawdziwe doznania z toru, prowadzić samochód na najwyższych obrotach, na pełnym gazie, wystarczy, że odwiedzi VR Warsaw na Burakowskiej 15. Tu rzeczywistość wirtualna nabiera nowego znaczenia.

Wirtualny świat – VR Warsaw

VR Warsaw to szeroka oferta wirtualnej rozrywki, ogromny wybór gier, aplikacji i filmów. To profesjonaliści pomagający każdemu w pełni cieszyć się wirtualnym światem. To bezpieczne szaleństwo. VR Warsaw to miejsce, które dba także o komfort każdego gracza. Oferuje – jako jedno z niewielu tego typu – specjalne jednorazowe wkładki higieniczne pod gogle, dzięki temu każdy gracz otrzymuje zestaw pozwalający skupić się na grze, a nie na ewentualnym dyskomforcie związanym ze sprzętem. VR Warsaw to po prostu nowy wymiar rozrywki. Zapraszamy!

Adres: Warszawa, ul. Burakowska 15
Strona www: vrwarsaw.com.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 501 392 771 lub 501 863 677


Virtualion – Łódź, ul. Orla 23 lokal 12

Salon VR Vritualion

„Virtualion to miejsce spotkania z wirtualną rzeczywistością. To pierwszy dedykowany tej technologii punkt VR w samym centrum Łodzi. To zabawa w gry pełne przygód, podróże bez granic, edukacja przez przyjemność odkrywania, zanurzenie w świat wyobraźni, fantazji i sztuki. To nowa jakość multimedialnej rozrywki, pozwalająca na niemalże fizyczne doznanie obecności w wirtualnym świecie, bardzo sugestywna i angażująca zmysły. VR to wspaniałe narzędzie, które wiemy jak używać. Warto do nas zajrzeć, aby przeżyć parę fascynujących chwil i doświadczyć wyjątkowych emocji.”

„Oferta mobilna Virtualionu obejmuje współpracę przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań, podczas których wirtualna rzeczywistość z pewnością dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Może być zabawnie, elegancko, kreatywnie. Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do Virtualionu.”

Adres: Łódź, ul. Orla 23 lokal 12
Strona www: virtualion.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 600 384 080 lub 660 387 891


Virtual House – Łódź, ul. Piotrkowska 120

W pierwszej chwili, przekraczając próg tego salonu Virtual Reality w centrum Łodzi, nie spodziewamy się zupełnie, co nas czeka wewnątrz. Po otwarciu drzwi Strefy VR, oczom ukazuje się bardzo klimatyczna przestrzeń, nawiązująca do różnej tematyki oraz wiele ciekawych stanowisk wpisujących się w całą koncepcję.

„W naszym salonie goście mogą spodziewać się emocji nie z tej planety. Salon został stworzony tak, że już po przekroczeniu progu Strefy VR, mamy poczucie zupełnie innego świata – świata wirtualnego. Lokal podzielony jest na 4 strefy tematyczne – VROCKET, stylizowany na pokład statku kosmicznego, z komorami hibernacyjnymi w których przetrzymywane są postacie w goglach. W tym pokoju do dyspozycji mamy aplikacje związane z przestrzenią kosmiczną takie jak lot statkiem wśród meteorytów, walka na laserowe pistolety. Posiadamy strefę VRACING, w której do dyspozycji gości są dwa stanowiska RACINGOWE, z kierownicą imitującą ruchy prawdziwego samochodu oraz fotelami kubełkowymi. Dodatkowo, posiadamy możliwość tworzenia sesji, w której możemy rywalizować z osobą siedzącą obok nas. Strefa VR CHALLANGE ma stawiać gości przed różnego rodzaju wyzwaniami. Wspinaczka, lot w nieważkości, walka z zombi, kolejka górska – to tylko kilka propozycji jakie oferować planujemy w naszej strefie. Do dyspozycji jest również HORROR CORNER, w którym każdy dobrze wie czego możemy się spodziewać – solidnej porcji strachu.”

Virtual House – salon VR w Łodzi

„Salon posiada 10 profesjonalnych oraz najnowocześniejszych gogli dostępnych na rynku światowym. Każde gogle podłączone są do potężnej stacji roboczej, która ma wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki pracy. Gwarantujemy najwyższą jakość przeżyć oraz uśmiech na twarzy po wizycie w Virtual House!”

„Ponadto, goście znajdą u nas dwie konsole oraz strefę barową z napojami i przekąskami – aby można było zrelaksować się i podyskutować na temat przeżyć z naszej strefy. Idealne miejsce na organizację eventu, imprezy integracyjnej, urodzin czy wieczorów panieńskich lub kawalerskich. Dodatkowo, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na własne potrzeby prywatne lub biznesowe.”

Adres: Łódź, ul. Piotrkowska 120
Strona www: virtualhouse.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 796 008 334


VR Experymentarium – Łódź, Manufaktura, ul. Drewnowska 58

„Experymentarium ma przyjemność zaprezentować nową atrakcję – Gogle VR. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa stanowiska z goglami VR obsługiwane za pomocą nowoczesnych i wydajnych komputerów. Pierwsze stanowisko wyposażone w wygodne fotele przeznaczone jest głównie do korzystania z symulatorów i oglądania filmów sferycznych. Drugie stanowisko posiada wydzieloną przestrzeń o wymiarach 3m x 3m – służy ono do uruchamiania aplikacji wymagających dodatkowej interakcji z otoczeniem i poruszania się po polu gry. Dzięki różnorodności aplikacji każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie i doświadczy niezapomnianych wrażeń.”

„Możemy zarówno spotkać się z ulubionymi bohaterami bajek, przenieść się w przyszłość czy zostać kierowcą rajdowym. Gwarantujemy, iż każda gra dostarczy ogromu emocji!”

Experymentarium – salon VR w Łodzi

„Poza strefą VR-u zapraszamy do Laser Baru gdzie, na strudzonych graczy, czekają napoje oraz przekąski. Oferujemy także mobilną wersją Gogli VR. Obejmuje ona współpracę przy organizacji wszelkiego rodzaju eventów czy spotkań, podczas których Gogle VR zapewnią masę fantastycznej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.”

Adres: Łódź, Manufaktura, Rynek I piętro, ul. Drewnowska 58
Strona www: vr-lodz.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 42 633 52 62


VR Studio – Kraków, ul. Juliana Dunajewskiego 6

VR Studio to największy salon wirtualnej rzeczywistości w Krakowie zlokalizowany jedynie 500 metrów od Rynku Głównego.

Dysponujemy najnowocześniejszym dostępnym sprzętem. Doświadczeni gracze znajdą u nas swoje ulubione tytuły. Początkujący mogą liczyć na stopniowe wprowadzenie do VR oraz pomoc profesjonalnej obsługi. Oprócz gier oferujemy szerokie portfolio symulacji. VR Studio to zupełnie nowy wymiar rozrywki. Jeśli szukacie połączenia rozrywki, emocji i technologii, znajdziecie je u nas.

VR Studio – salon Virtual Reality w Krakowie

Na miejscu możecie zorganizować urodziny, wieczór kawalerski i panieński czy imprezę integracyjną. Naszą ofertę kierujemy również do klientów biznesowych – dostarczymy niezapomnianych wrażeń na Waszym evencie, wyróżnimy Wasze stanowisko na targach, a także doradzimy w projektach związanych z VR!

Adres: Kraków, ul. Juliana Dunajewskiego 6
Strona www: vrstudio.pro
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 501-877-305


House of VR – Wrocław, ul. Czekoladowa 7-9

„House od VR Polska, to nie tylko gry. To projekt, który skupia w sobie umiłowanie do gier, a wraz z nim sympatyków do gier. Sami jesteśmy graczami i doskonale rozumiemy potrzeby graczy. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, dlatego mamy do wyboru około 40 pozycji!”

Adres: Wrocław, ul. Czekoladowa 7-9, Centrum Aleje Bielany
Strona www: house-of-vr.pl
Fanpage FB: Link
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 730 120 110


Virtual Show – Wrocław, ul. Tęczowa 6

„Virtual Show oferuje pokazy wirtualnej rzeczywistości na wszelkiego rodzaju eventach i spotkaniach – od małych kameralnych spotkań po duże wydarzenia (jesteśmy w stanie zorganizować pokaz na 10 stanowiskach jednocześnie). Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań (Oculus Rift CV1 oraz HTC Vive jak i również mobilne zestawy Gear VR).”

„Zapraszamy do naszego stacjonarnego punktu Virtual Club mieszczącego się niedaleko centrum – ul. Tęczowa 6, gdzie po wcześniejszej rezerwacji można skorzystać i pograć na miejscu jak i również wypożyczyć sprzęt do VR.”

„Wirtualna rzeczywistość wywołuje prawdziwe emocje; trzeba się o tym przekonać, zanim do nowego wymiaru przeniesie się cały świat. Przybywajcie.”

Adres: Wrocław, ul. Tęczowa 6
Strona www: virtualshow.pl
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 791 950 970


Cybersowa – Białystok, ul. Sienkiewicza 49 lok. 302

Cybersowa VR

„W Białymstoku powstał pierwszy salon VR oferujący gościom możliwość zapoznania się z technologiami wirtualnej rzeczywistości przy pomocy urządzeń takich jak Samsung Gear VR oraz HTC Vive. Klimatyczny design, wygodne siedzenia, bardzo dobra jakość audio oraz świetna obsługa pozwalają na relaks i rozrywkę.”

„Salon można odwiedzić samemu lub w towarzystwie znajomych, którzy w trakcie gry mogą obserwować Twoje wirtualne poczynania na ekranie komputera i komentować je na bieżąco (HTC Vive). Nie mamy ograniczeń wiekowych – dobra zabawa została przetestowana zarówno na osobach młodych, jak i prawie stulatkach.”

Adres: Białystok, ul. Sienkiewicza 49 lok. 302
Strona www: cybersowa.pl
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 511 321 142


The Unreal VR – Bydgoszcz, ul. Wełniany Rynek 11

„The Unreal VR to portal pomiędzy światem rzeczywistym, a wirtualnym. To rozrywka w nowym wydaniu, pozwalająca na realną obecność w nierealnym świecie, angażująca zmysły i ciało.”

„Myślicie: „Kolejny salon gier…” – Nic bardziej mylnego! To doświadczenia dające pełne odczucia realności. To oczywiście gry, pełne przygód i akcji, ale również dalekie podróże w miejsca niedostępne i nieosiągalne, edukacja przez przyjemność odkrywania, doznania wyciągnięte z Twoich marzeń i snów, poznawanie sztuki od wewnątrz, przebywanie w świecie fantazji i przeżycia dostarczające sporą dawkę adrenaliny. Unikatowe miejsce na mapie Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego! Pięć stanowisk z najmocniejszym i najnowocześniejszym sprzętem VR dla pełnych i niesamowitych doznań. HTC Vive i Oculus Rift wykreują dla Ciebie świat jakiego jeszcze nie poznałeś.”

„Przeżyj lot statkiem kosmicznym, poczuj się jak kierowca Formuły 1, stań oko w oko z dinozaurem, wydostań się z nawiedzonego domu, zwiedź Czarnobyl, przenieś się na pole bitwy – to tylko niektóre propozycje w naszej ofercie. W naszym salonie mamy coś dla każdego, niezależnie od wieku i upodobań. Rozrywka nie ma końca – wciąż dodajemy nowe doświadczenia, żebyście zawsze mieli do czego wracać.”

„Doświadczaj, oglądaj, graj, baw się!
Przyjdź – poznaj świat wirtualnej rzeczywistości!
Make it real! – tylko z The Unreal VR”

Adres: Bydgoszcz, ul. Wełniany Rynek 11
Fanpage FB: Link
E-mail: theunrealvr@gmail.com
Zapisy i obsługa Klienta: tel. 519 489 602


Fantomatyka – Gdańsk, ul. Słowackiego 1A

„Fantomatyka nie jest typowym salonem VR. Stworzyliśmy lokal, w którym można fajnie spędzić czas w swobodnej atmosferze, bez konieczności korzystania z wirtualnej rzeczywistości. Dumnie przyznajemy, że jesteśmy pierwszym takim miejscem w Trójmieście. W dwupiętrowym wnętrzu przygotowaliśmy szereg atrakcji: trzy stanowiska VR HTC Vive z potężnymi komputerami, kilka konsol do gier, w tym kącik retro, wygodne siedziska oraz planszówki. Oferta gier i aplikacji jest dostosowana do każdej kategorii wiekowej i regularnie poszerzana, chętnie aktualizujemy ją o sugestie klientów. Fascynujące rysowanie w wirtualnej rzeczywistości, strzelanie do zbliżających się zombie, czy próba pokonania lęku wysokości na desce między wieżowcami potrafią wyzwolić naprawdę dużo emocji!”

„Obok stanowisk przygotowaliśmy duże ekrany do oglądania zmagań przyjaciół w wirtualnym świecie. Do dyspozycji klientów mamy dobrze wyposażony bar z napojami i przekąskami, a dla tych bardziej głodnych graczy specjalną ofertę z zaprzyjaźnionej burgerowni” 🙂

Fantomatyka – Gdańsk

„Planujemy regularne eventy: turnieje planszówkowe, spotkania przy kominku Hearthstone, streamingi e-sportowych turniejów oraz organizacje własnych (do tego celu wyposażeni jesteśmy w projektor Acer Predator Z650). Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych – chętnie razem zrealizujemy Wasze pomysły. Koniecznie nas odwiedźcie!”

Adres: ul. Słowackiego 1A, 80-257 Gdańsk
Strona www / Fanpage FB: facebook.com/FANTOMATYKA
Kontakt tel.: 530 300 308


Mecha – VR Games Club – Gdynia, ul. Jerzego Waszyngtona 21

Adres: ul. Jerzego Waszyngtona 21, Gdynia (CH GEMINI na Skwerze Kościuszki)
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 793-213-313


ZenOnVR – Gliwice, ul. Lipowa 1 (centrum handlowe Forum)

„Z pozoru normalny salon usług w dużym centrum handlowym w sercu miasta, a jednak potrafi nieźle zaskoczyć i dostarczyć niesamowitych wrażeń. ZenOnVR w gliwickim Forum to największy obecnie salon gier wirtualnej rzeczywistości na Śląsku i jeden z największych w Polsce. Posiadamy siedem stanowisk VR dostarczających wszystkim niezależnie od wieku i zainteresowań przeżyć, które zapamiętają na długi czas.”

„Dysponujemy najnowszymi goglami Oculus CV1 oraz HTC VIVE. Mamy własne platformy stojące do Oculusa, niespotykaną gdziekolwiek indziej konstrukcję symulatora lotu lotnią oraz bolid samochodu wyścigowego. Dzięki dziesiątkom gier i aplikacji, w tym również naszych autorskich możemy min. stać się w kierowcą rajdowym, wspiąć się na szczyt Wielkiego Kanionu czy zrelaksować się podziwiając zapierające dech w piersiach widoki lecąc na naszej lotni. Pokoje z HTC VIVE pozwalają na pełne oddanie się immersji wirtualnej rzeczywistości i umożliwiają wcielenie się w żołnierza, szefa kuchni, gangstera, pogromcę wampirów i wiele innych. Młodszym polecamy aplikacje typu zaczarowany ołówek czy gry muzyczne.”

„Poza standardowymi usługami organizujemy w naszym salonie imprezy urodzinowe dla dużych i małych „dzieci” oraz obsługujemy zamknięte eventy firmowe czy imprezy okolicznościowe. Oferujemy również atrakcje VR z dojazdem do klienta.”

Adres: ul. Lipowa 1 (centrum handlowe Forum), 44-100 Gliwice
Strona www: gliwice.zenonvr.com
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: (0048) 32 445 71 79 lub +48 730 600 172


VR Portal – Katowice, ul. 3-go Maja 5/1

„Niezwykłe przygody, szalone strzelanki, prawdziwe logiczne wyzwania… To i wiele więcej czeka na Was w VR Portal – pierwszym na Śląsku salonie wirtualnej rzeczywistości. Jesteśmy w samym sercu Katowic, przy ul. 3-go Maja 5.”

„VR Portal oferuje tytuły, które podbijają światowe rynki. Wyszukujemy i dostarczamy prawdziwe hity! W katalogu gier znajdziecie między innymi Arizona Sunshine, QuiVr czy SportsBar VR. Fani wycieczek skorzystają z najnowszej wersji Google Earth, a miłośnicy muzyki mogą zagrać własną melodię z SoundStage.”

„Aby Waszych doświadczeń wirtualnej rzeczywistości nie zakłócały hałasy, stworzyliśmy kameralne wnętrze. Stanowisko z HTC Vive, wielka wygodna kanapa, parawan oddzielający gości od obsługi… Wizyta u nas będzie czystą przyjemnością. Zapraszamy!”

Adres: ul. 3-go Maja 5/1, Katowice
Strona www: vrportal.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 736-877-992


VRGame – Kielce, Planty 4 lok. 24

„W naszym salonie oferujemy doskonałą zabawę przy grach i filmach VR o zróżnicowanej tematyce, wirtualne spacery po najciekawszych zakątkach świata, a najodważniejszych postraszymy w krainie horroru. Nasz mobilny punkt, dzięki któremu przeniesiesz swoich gości w świat VR, dojedzie również bezpośrednio na Twoją imprezę.”

Oferujemy:
– dwa stanowiska z najnowszym sprzętem VR (HTC VIVE)
– szeroką gamę filmów i gier do wyboru
– możliwość rezerwacji salonu na wyłączność
– vouchery do salonu VR jako doskonały pomysł na prezent
– dojazd naszego mobilnego punktu VR na Twoją imprezę (w promieniu 150 km od Kielce)

Adres: Planty 4 lok. 24, Kielce
Strona www: vrgame.com.pl
E-mail: info@vrgame.com.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel: 534-549-434


VR Experience – Kielce, ul. 1-go Maja 113

„VR Experience to Salon Wirtualnej Rzeczywistości, który przeniesie Cię w całkiem nowy wymiar rozrywki! Dzięki specjalnym goglom oraz kontrolerom ruchowym „przeteleportujemy” Cię dokąd tylko zechcesz, czy to w najdalszy zakątek Ziemi czy też w niezbadane rejony kosmosu. Tutaj nie ma ograniczeń!”

„W salonie o powierzchni 80m2 dysponujemy dwoma najbardziej zaawansowanymi headsetami (goglami VR) zainstalowanymi w specjalnie do tego przygotowanych, odrębnych przestrzeniach, po których możesz się swobodnie przemieszczać, a czujniki laserowe przeniosą Twoje ruchy do wirtualnego świata. Wszystko odbywa się pod opieką wykwalifikowanego personelu, dzięki któremu nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo w trakcie sesji VR.”

„W naszej ofercie znajdziesz dwa pakiety: standard oraz premium. W ofercie standard wynajmujesz stanowisko na określony czas, natomiast w ofercie premium możemy zorganizować Ci niezapomniany event z wirtualną rzeczywistością, np. domówkę czy prezentację na targach.”

Adres: ul. 1-go Maja 113, Kielce
Strona www: vrkielce.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 574-091-629


VR One – Koszalin, ul. Kaszubska 6a/4

„VR One jest pierwszym centrum wirtualnej rzeczywistości w regionie środkowopomorskim. Salon wyposażony jest w dwa stanowiska z okularami VR (Vive i Rift), strefę Xbox oraz strefę Retro wraz z konsolami Nintendo. VR One prowadzone jest przez osoby pragnące podzielić się możliwościami wirtualnej rzeczywistości. Pragniemy rozbudzić waszą wyobraźnię, sprawić wam radość oraz spełnić niektóre marzenia. Wirtualna rzeczywistość jest niebanalnym sposobem na nudę.”

„W swojej ofercie posiadamy również możliwość wynajęcia lokalu na imprezy firmowe i okolicznościowe, takich jak urodziny czy wieczory kawalerskie i panieńskie, oraz wynajem stanowisk VR na targi, pokazy, eventy. Czas ożywić Koszalin i okolice!”

Adres: ul. Kaszubska 6a/4, Koszalin
Strona www: vr-one.pro
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 781 002 039


Game Room VR – Ostrołęka, ul. 22 lipca 22

„Game Room VR to pierwszy salon Wirtualnej Rzeczywistości w Ostrołęce. Tylko u nas przeżyjesz niezapomniane chwile. Dzięki specjalnym goglom HTC VIVE i kontrolerom ruchowym przeteleportujemy Cię dokąd tylko zechcesz, czy to w najdalszy zakątek Ziemi czy też w niezbadane rejony oceanu i kosmosu. Tutaj nie ma ograniczeń!”

„Do dyspozycji klientów oddajemy dwa stanowiska (jedno otwarte a drugie do gier wyścigowych). Obydwa stanowiska wyposażone są w najnowsze gogle do wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE.”

„Dodatkową opcją w naszym salonie jest również STREFA RETRO z pegazusem. „Pamiętacie Mario, Bomberman, Contra, Tank, Arkanoid czy Donkey Kong? Już teraz w naszym salonie macie możliwość zagrać aż w 600 kultowych gier na pegazusie i to w HD! Dodatkowo 50 calowy TV pozwoli Wam w pełni wczuć się w gry lat 90-tych!”

„U nas wykupujesz sobie czas, także tym więcej osób tym raźniej i taniej! 🙂 Zapraszamy serdecznie wszystkich graczy na dawkę niezapomnianych wrażeń!”

Adres: Ostrołęka, ul. 22 lipca 22
Strona www: vrostroleka.pl
Fanpage FB: Link
Obowiązkowa wcześniejsza rezerwacja stanowisk pod numerem: 794 142 030


MultiVR – Poznań, ul. Szymańskiego 9/1

„Nasz salon gier oferuje Wam niezapomniane wrażenia w wirtualnym świecie. Do Waszej dyspozycji jest 5 w pełni wyposażonych stanowiska, bogaty zestaw gier, filmów w technologii 360 i programów edukacyjnych. Możecie podróżować w kosmosie, zmierzyć się z zombi, malować wirtualne obrazy 3D, zwiedzać sawannę, Manhattan, Dubai i wiele innych miejsc.”

„Oferujemy zabawę na najwyższym poziomie. Tutaj każdy może przeżyć niezwykłą przygodę, spędzić świetny czas z przyjaciółmi albo urzeczywistnić swoje marzenia o niezwykłych przeżyciach. Zawsze chciałeś przejechać się kolejką górską? Przywdziać skafander kosmonauty i naprawić stację kosmiczną? A może stanąć na skraju wodospadu? U nas możesz to zrobić. Najkorzystniejsze ceny w Poznaniu pozwolą na zasmakowanie wirtualnej rzeczywistości bez uszczerbku dla kieszeni. Dodatkowo, jako do tej pory jedyny salon w Polsce wprowadziliśmy możliwość płatności kryptowalutami.”

Adres: Poznań, ul. Szymańskiego 9/1
Strona www: multivr.pl
Kontakt tel.: 727-938-295


VR Rooms – Ruda Śląska, ul. 1 Maja 282B

„VR Rooms to jedyne takie Centrum Rozrywkowe na Śląsku oparte na najnowszych urządzeniach przenoszących wszystkich uczestników w wirtualną rzeczywistość.”

„W naszym Centrum Rozrywkowym goście mogą spodziewać się kosmicznych emocji. Po przekroczeniu progu mamy wrażenie, że znajdujemy się wewnątrz stacji kosmicznej. Dwupoziomowy lokal jest podzielony na 5 stref VR, strefę multiplayer z 150” ekranem projekcyjnym oraz stanowisko Racingowe wyposażone w Symulator Rajdowy 4D – EXTREME 4×4.”

VR Rooms – Salon Virtual Reality | Ruda Śląska

„Goście znajdą u nas również strefę relaksu gdzie można się zrelaksować i porozmawiać na temat doświadczonych przeżyć w naszych strefach. U nas cena dotyczy stanowiska, możesz przyjść ze znajomymi, im raźniej, tym taniej:) VR Rooms to również niebanalne miejsce na organizację imprez integracyjnych, urodzin czy wieczorów panieńskich oraz kawalerskich.”

Adres: Ruda Śląska, ul 1 Maja 282B
Strona www: vrrooms.pl
Fanpage FB: Link
Kontakt tel.: 881 22 11 00


Punkty mobilne


VREVOLUTION – Bydgoszcz / Poznań / Wrocław

„VREVOLUTION to firma oferująca pokazy wirtualnej rzeczywistości na terenie całej Polski. Naszą misją jest dostarczanie niezapomnianych doznań, przenosząc naszych klientów w wirtualne światy.

Stawiamy na jakość, dlatego korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku. Jesteśmy w stanie zorganizować event VR w dowolnym miejscu: targi branżowe, galerie handlowe, muzea, domy kultury, imprezy firmowe, agencje nieruchomości…

Nasza oferta to także tworzenie profesjonalnych filmów w technologii 360 stopni oraz ujęcia z drona. Zapraszamy do kontaktu.”

Strona www: vrevolution.pl
E-mail: kontakt@vrevolution.pl
Kontakt tel.: 796 684 360 (Bydgoszcz/Poznań) oraz 669 525 334 (Wrocław)


GameField – Gdańsk

Gamefield

W marcu 2016 roku w Gdańsku powstał pierwszy w regionie punkt wirtualnej rzeczywistości GameField. Dużym atutem firmy jest przemyślane dostosowanie swojej oferty do każdego klienta, poprzez stworzenie profesjonalnych zestawów do wyboru oraz możliwość dojazdu we wskazane miejsce.

Oculus Set – okulary Oculus DK2, koszt to 120zł za dobę.
Basic Set – okulary Oculus DK2 oraz komputer stacjonarny, koszt to 60zł/godzinę dla jednego stanowiska i 120zł/godzinę dla dwóch stanowisk.
Pro Set – okulary Oculus DK2, komputer stacjonarny, fotel Playseat, słuchawki RIG Suround 7.1, pad Playstation 4, kierownica Logitech G27 z pedałami oraz skrzynią biegów, koszt to 120zł/godzinę dla jednego stanowiska i 180zł/godzinę dla dwóch stanowisk.
Party Set – do zawartości zestawu Pro Set dorzucono Telewizor Full HD 40″, koszt wzrósł o 20zł/godzinę.
Buissines Set – zestaw skierowany dla klientów Biznesowych, którzy otrzymują kompletne oraz zabezpieczone słupkami taśmowymi stanowisko GameField.

Więcej na temat GameField pisaliśmy w tym miejscu.

Strona www: gamefield.com.pl
Kontakt tel.: 609 481 248


Wirtualnagra.pl – Warszawa / Wrocław

wirtualnagra_pl

„Wirtualnagra.pl jest działającą na terenie całego kraju dynamicznie rozwijającą się firmą wyspecjalizowaną w kompleksowych usługach pokazów na imprezach firmowych i plenerowych, targach, wieczorach kawalerskich i panieńskich, koloniach i obozach, muzeach, a także w szpitalach dziecięcych i dla seniorów oraz w agencjach nieruchomości.” – możecie przeczytać w naszym artykule na temat polskiej firmy.

„Od samego początku staramy się oferować najnowszy sprzęt oraz aplikacje dostępne na rynku. Naszą firmę tworzy trójka pasjonatów gadżetów, którzy od najmłodszych lat interesują się nowinkami technicznymi oraz są młodzi i przedsiębiorczy. Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie, a także zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług” – powiedział Rafał z wirtualnagra.pl

Wirtualnagra.pl

 

 

 

 

Strona www: wirtualnagra.pl
Kontakt tel.: 881 455 122 (Warszawa) oraz 517 455 232 (Wrocław)