W dniach 27 i 28 września odbędzie się organizowana przez wydawcę miesięcznika PIXEL konferencja VR Warsaw Days 2017. Poznaliśmy właśnie pełny program wydarzenia.

Już za dwa tygodnie rusza VR Warsaw Days 2017 – druga edycja konferencji poświęconej technologiom wirtualnej rzeczywistości. Na oficjalnej stronie wydarzenia opublikowano dziś pełny program imprezy.

VR Warsaw Days 2017 odbędą się 27 i 28 września w przestrzeniach Digital Knowledge Village w Warszawie. Po sukcesie edycji 2016 czas trwania wydarzenia wydłuża się do dwóch dni i odbędzie się w tym samym miejscu i czasie co konferencja Retailtainment 2017. Sprawi to, że zarówno goście, jak i partnerzy oraz wystawcy uzyskają jeszcze więcej inspiracji, wiedzy oraz możliwości biznesowych.

Podczas VR Expo zaprezentują się firmy dostarczające sprzęt, oprogramowanie i content oparte o technologie VR / AR / 360 video. Będzie to doskonała okazja dla wystawców do zaprezentowania oferty osobom odpowiadającym za zarządzanie i marketing największych firm i marek zainteresowanych zastosowaniem innowacyjnych technologii w biznesie. Goście zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami i na żywo będą mogli sprawdzić funkcjonalność technologii VR na różnych platformach sprzętowych.

Wstęp na VR Warsaw Days 2017 dla przedstawicieli sieci handlowych i biznesów e-commerce jest bezpłatny – gwarantuje to wystawcom dostęp i kontakt z grupą potencjalnych klientów.

Zobacz także: Relacja z VR Warsaw Day 2016