Bandai Namco poinformowało o przesunięciu premiery gry Ace Combat 7 na przyszły rok.

Japońskie studio Bandai Namco nie wyrobi się w tym roku z premierą gry Ace Combat 7. Miłośnicy popularnej lotniczej serii będą musieli wstrzymać się przynajmniej do przyszłego roku, ponieważ producenci nie są jeszcze wystarczająco zadowoleni z jakości, którą dotychczas udało im się uzyskać. Tytuł otrzyma przynajmniej częściowe wsparcie gogli PlayStation VR.

Ace Combat 7 podobnie jak poprzednie części pozwoli nam zasiąść za sterami odrzutowych myśliwców. Fabuła gry osadzona została w alternatywnej rzeczywistości objawiającej się nie tylko odmiennym stanem sytuacji geopolitycznej, lecz także rozwojem technologii, który doprowadził do powstania unikalnych odrzutowców. Twórcy AC 7 oprócz kampanii fabularnej zapowiadają także tryb multiplayer, w którym zmierzymy się z innymi wirtualnymi pilotami.

W tej chwili nie wiadomo w jakim dużym stopniu będziemy mogli prowadzić rozgrywkę w goglach wirtualnej rzeczywistości, niemniej jednak to co możecie zobaczyć poniżej już teraz prezentuje się bardzo zachęcająco.

Ace Combat 7 ukaże się na konsolach oraz komputerach PC, jednakże w tym momencie jedynie dla wersji na PS4 (PlayStation VR) zapowiadane jest wsparcie gogli Virtual Reality.