Salon VR "Virtual Quest" w Poznaniu

Do naszej sekcji polskich salonów wirtualnej rzeczywistości dołączył kolejny, tym razem zlokalizowany w Poznaniu. Przedstawiamy salon VR – Virtual Quest.

Virtual Quest pojawił się już na łamach naszego portalu w związku z ligą Space Pirate Trainer, której rozgrywki odbywają się właśnie w poznańskim salonie. Teraz głos oddajemy jego założycielom.


„Virtual Quest to pierwsza tego typu galeria w Europie, gdzie dzięki sprzętowi Samsung Gear VR można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Goście dla bezpieczeństwa znajdują się w specjalnie do tego celu stworzonych boksach, dzięki którym nie ryzykują upadku ani przypadkowego kontaktu z twardą rzeczywistością.”

Virtual Quest promo

„Wszystkie seanse są naszej własnej produkcji, posiadają też wartości edukacyjne – dzięki czemu są idealne także dla dzieci już od 6. roku życia. Regularnie odbywają się premiery kolejnych naszych światów, a ich jakość stale się poprawia dzięki informacjom zwrotnym od naszych widzów. Takich seansów nie doświadczycie nigdzie indziej!

W czerwcu w naszej galerii powstała sekcja Game Quest, czyli salon gier i doświadczeń VR. Dzięki dwóm niezależnym stanowiskom najnowocześniejszego na rynku sprzętu HTC Vive nasi goście mogą korzystać z ciągle rozszerzanej listy przeróżnych pozycji umożliwiających zapoznanie się z możliwościami wirtualnej rzeczywistości, a przede wszystkim zapewniających niesamowite wrażenia; HTC Vive pozwala bowiem na poruszanie się po pokoju i przenosi działania użytkownika do rzeczywistości wirtualnej, a dzięki ręcznym kontrolerom interakcja z nią osiąga zupełnie nowy poziom. Specjalnie przygotowane do tego pokoje zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a szeroki wybór gier i doświadczeń zapewni Wam godziny przedniej zabawy!

Salon Virtual Quest - HTC Vive
Salon Virtual Quest – HTC Vive

Jeszcze w te wakacje pojawią się w naszej galerii zestawy Oculus Rift z bieżnią Virtuix Omni, co zapewni jeszcze więcej niezwykłych wrażeń naszym gościom. Wkrótce uruchomimy także pierwsze profesjonalne escape room’y VR własnej produkcji, tworzymy także aplikacje na życzenie, obsługujemy eventy i imprezy zarówno w naszej galerii, jak i u klientów w całej Polsce.

Virtual Quest mieści się w samym centrum Poznania, w sąsiedztwie Starego Browaru. Stale rozwijając naszą ofertę i dbając o jak największą satysfakcję naszych gości, przywitamy Was uśmiechem i profesjonalną obsługą, otwierając przed Wami świat niesamowitych doznań wirtualnej rzeczywistości!”

Adres: ul. Półwiejska 45, 61-886 Poznań
Strony www: virtualquest.eu oraz gamequest.pl
Kontakt tel.: 695 171 203


Zobacz także: W Poznaniu wystartowała liga Space Pirate Trainer VR