Powstanie remaster gry L.A. Noire oraz specjalna wersji na gogle VR.

Specjalna wersja wydanej w 2011 roku gry L.A. Noire będzie pierwszą produkcją studia Rockstar, którą uruchomimy w goglach wirtualnej rzeczywistości. Firma zapowiedziała, że w detektywistyczną przygodówkę zagrają użytkownicy headsetu HTC Vive.

Twórcy popularnej serii „Grand Theft Auto” przygotują odświeżoną edycję gry dla konsoli PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Przy okazji powstaje wersja VR, która otrzymała nazwę L.A. Noire: The VR Case Files. Składać się ona będzie z siedmiu samodzielnych spraw znanych z L.A. Noire, przebudowanych na potrzeby nowej technologii m.in. o obsługę kontrolerów ruchowych.

L.A. Noire to utrzymana w stylistyce noir przygodowa gra akcji, w której wcielamy się postać weterana II wojny światowej i jednocześnie początkującego policjanta Cole’a Phelpsa. Naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych w mrocznym Los Angeles lat 40-tych – mieście opanowanym przez handel narkotykami i korupcję.

Premiera L.A. Noire: The VR Case Files zapowiedziana została na 14 listopada.

 • twattermaster

  Super! Dajcie mi jeszcze X-files w pelnym roomscale i bede w pelni szczesliwy!

 • Oskar

  Kolejny MUST HAVE. Dzięki ci Rockstarze.

 • Yelon

  Szkoda, że będzie to okrojona wersja, ale i tak fajnie że się w końcu zdecydowali. Chyba najłatwiejsza do przeniesienia do VR gra z kolekcji Rockstara.

 • Bahus

  Niech najpierw naprawią starego LA Noire. Na dwurdzeniowcu się męczyłem i było pod górkę a teraz. Zmieniłem sprzęt najpierw na i 5 później na i7, system stał się 64 bitowy a tu dalej nie ma szans na to aby odpalić LAN na 64 bitach to raz a o ile pamiętam też tylko chyba z XP latał. Na W10 nie udało mi się w nią zagrać mimo usilnych chęci, leży i się kurzy.