fot. Konrad Ziaja

Można już zapisywać się na trzecią edycję konferencji dla deweloperów Oculus Connect organizowaną przez twórców gogli Oculus Rift.

W trakcie tegorocznej imprezy, która tym razem odbędzie się w dniach 5-7 października w San Jose, przewidziano zapowiedzi nowego sprzętu oraz aplikacji VR. Duża część OC3 zostanie poświęcona mającym zadebiutować w drugiej połowie tego roku kontrolerom ruchowym Oculus Touch.

Firma Oculus VR już teraz zapowiada, że będzie to największa z dotychczasowych konferencji organizowanych pod szyldem Oculus Connect. Podobnie jak w ubiegłych latach możemy liczyć na wiele zapowiedzi zarówno twórców Rifta jak i ich partnerów oraz prelekcji dedykowanych osobom tworzącym oprogramowanie dla gogli Oculusa. Już dziś potwierdzono 50 różnego rodzaju wystąpień. Swoje keynote wygłoszą m.in. Brendan Iribe, John Carmack oraz Michael Abrash.

fot. Konrad Ziaja
fot. Konrad Ziaja

Impreza została podzielona na 5 ścieżek tematycznych: Design, Business, Development, Experiences oraz Social.

Regularna cena wejściówek upoważniających do udziału w konferencji ustalona została na poziomie 299$ (do 9 września koszt zakupu biletu wynosi 199$). Przewidziano także wejściówki studenckie w cenie 99$. Swoje aplikacje można składać w tym miejscu.

Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronę Oculus Connect 3.