Informacja prasowa

Od dzisiaj każdy zainteresowany technologią wirtualnej rzeczywistości może kupić bilet na European VR Congress, który odbędzie się 23-24 maja w Warszawie. Najtaniej do końca lutego!

Kongres po raz drugi porusza tematykę wirtualnej rzeczywistości, która jest szeroko wykorzystywanym narzędziem w rozrywce i praktyce. W ostatnim czasie coraz więcej firm i instytucji pracuje nad projektami z jej udziałem. Coraz częściej dostrzega się jej olbrzymi potencjał w mediach, reklamie czy marketingu. Dyskutuje się także o tym, jak wpłynie ona na przyszły kształt biznesu, medycyny czy architektury.

European VR Congress gościć będzie czołowych producentów sprzętu oraz twórców najbardziej innowacyjnych produkcji VR z Polski oraz z zagranicy. W programie majowej edycji znajdą się prezentacje praktyków i ekspertów w dziedzinie VR, panele dyskusyjne poświęcone rozwojowi branż VR / AR oraz strefa VR Expo. Tegoroczny Kongres będzie również wzbogacony o liczne nowości, m.in.:  warsztaty z praktycznego wykorzystania VR i Startup Zone.

Konferencja odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik – najbardziej znanym obecnie muzeum multimedialnym w Polsce. Jej organizatorem są Konferencje Agora, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie Agory SA w prowadzeniu ważnych projektów i powoływaniu do życia odnoszących sukcesy przedsięwzięć.

Więcej informacji na temat majowej edycji kongresu znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia:www.vrcongress.pl oraz na Facebooku: FB/EuropeanVRCongress.