Informacja prasowa

VR Arcade daje graczom możliwość stania się częścią gry. Dzięki kilkuset metrom kwadratowym wolnej powierzchni, okularom VR, specjalnie zaprojektowanym kontrolerom i systemowi kamer, pięciu graczy na raz może zmierzyć się z wyzwaniami wirtualnego świata. Gracze widzą się nawzajem w grze pod postaciami wybranych awatarów i wspólnie realizują zadania, prowadzące do zwycięstwa lub porażki. Technologia przyciąga blisko 2000 fanów każdego miesiąca do pierwszego tego typu miejsca na świecie w Amsterdamie. Wejście na polski rynek będzie możliwe dzięki kampanii crowdfundingu udziałowego przy współpracy z Beesfund.

Polski i światowy rynek rozrywki rozwijają się bardzo dynamicznie. Ludzie szukają coraz to nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Postęp w dziedzinie technologii przyniósł nam niezwykła popularność gier komputerowych, na którym to rynku najnowszym trendem jest VR. Wierząc w przyszłość tego sektora, mając do dyspozycji jedną z najbardziej niedostępnych i najlepiej rozwiniętych technologii na świecie, oraz bogate doświadczenie biznesowe, twórcy VR Games SA zdecydowali się sfinansować projekt przy pomocy equity crowdfundingu. Na start polskiego rozdziału tego przedsięwzięcia, potrzebne jest 1 200 000 złotych. Realizując jedną z największych kampanii w historii polskiego crowdfundingu udziałowego, spółka oddaje inwestorom aż 30% wszystkich akcji. Dla założycieli, najważniejszą zaletą tej formy finansowania, jest efekt społecznościowy. Liczą na to, że każdy akcjonariusz pozyskany w czasie equity crowdfundingu będzie aktywnie promować biznes, jako dumny współwłaściciel.

Minimalna kwota inwestycji na poziomie 84 złotych ma za zadanie umożliwić to, aby każdy fan technologii i gier komputerowych mógł stać się częścią tego przedsięwzięcia. Technologia jest już w pełni rozwinięta, gry przetestowane przez ponad 10 000 użytkowników. Cała kwota inwestycji zostanie przeznaczona na uruchomienie pierwszej polskiej lokalizacji. Wymagane są niezwykle wydajne komputery stacjonarne, dziesiątki wysokiej jakości kamer śledzących, zestawy okularów VR, komputery plecakowe, setki kilometrów kabli i inne. Ambicją spółki, jest zdobycie pozycji lidera nie tylko na rynku polskich salonów z grami VR, ale również zostanie jedną z najważniejszych polskich firm na szeroko-rozumianym rynku rozrywki. Twórcy planują również rozwój na inne rynki. Przede wszystkim Europejskie, Bliski Wschód, oraz do Stanów Zjednoczonych- gdzie założyciele firmy mają bardzo rozbudowane kontakty i możliwości. Aby stać się częścią przedsięwzięcia, należy wejść na stronę vr.beesfund.com i zainwestować!