Skyrim VR będzie teraz wyglądał lepiej na goglach PlayStation VR.

Bethesda opublikowała dużą aktualizację do gry The Elder Scrolls V: Skyrim VR w wersji na gogle PlayStation VR. Wprowadza ona jedną z najbardziej pożądanych przez graczy zmian – poprawia wizualną szczegółowość obrazu. Lepszej grafiki mogą spodziewać się zarówno użytkownicy konsoli PS4, jak i PS4 Pro, niemniej ci drudzy powinni odczuć większą różnicę.

Aktualizacja dodaje również nowe doświadczenie VR dostępne z poziomu głównego menu, a także ulepsza mechanikę sterowania przy pomocy kontrolerów PS Move. Ponadto zwiększono maksymalną wartość wzrostu gracza, którą można zmienić w ustawieniach.

Skyrim VR swoją oficjalną premierę miał w połowie listopadzie ubiegłego roku na platformie PlayStation VR. Gra została dobrze przyjęta przez VR-ową społeczność, a to wystarczyło, aby produkcja Bethesda Softworks mogła pochwalić się najwyższym przychodem wśród konsolowych gier Virtual Reality w 2017 roku.

Wersja PC, która zadebiutowała nieco ponad dwa miesiące temu na Steamie jak na razie nie doczekała się podobnego uaktualnienia.